Primera Nacional - Argentína
streda, 28.02.2024
00:10
00:10

CA Atlanta

Aldosivi
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Vila Crespo |
| Vonku: | Mar del Plata |
| Vzdialenosť: | 386.7 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 00:10 (21:10 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.10 | 4.50 | 1 | 1.18 | 1.80 | |||
| 39% | 34% | 27% | 1.95 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.70 | 1.44 | 6.00 | 1.13 | ||||||
| 38% | 62% | 18% | 82% | 15% | 85% |
Posledné 4 priame stretnutia
| 2023-09-06 | CA Atlanta | 0 - 0 | Aldosivi |
| 2023-04-22 | Aldosivi | 0 - 1 | CA Atlanta |
| 2012-02-11 | Aldosivi | 3 - 0 | CA Atlanta |
| 2011-08-06 | CA Atlanta | 1 - 1 | Aldosivi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 0% |
CA Atlanta posledné 12 zápasy
| 2024-02-18 | Est. Rio Cuarto | 1 - 2 | CA Atlanta |
| 2024-02-11 | CA Atlanta | 0 - 0 | Colon Santa Fe |
| 2024-02-04 | Almirante Brown | 0 - 1 | CA Atlanta |
| 2023-10-15 | Brown Adrogue | 2 - 1 | CA Atlanta |
| 2023-10-07 | CA Atlanta | 0 - 1 | Quilmes |
| 2023-10-01 | Gimnasia Jujuy | 2 - 0 | CA Atlanta |
| 2023-09-24 | CA Atlanta | 1 - 1 | Ferro C. Oeste |
| 2023-09-15 | Dep. Riestra | 1 - 0 | CA Atlanta |
| 2023-09-10 | CA Atlanta | 2 - 2 | Racing Cordoba |
| 2023-09-06 | CA Atlanta | 0 - 0 | Aldosivi |
| 2023-08-26 | Tristan Suarez | 1 - 0 | CA Atlanta |
| 2023-08-19 | CA Atlanta | 0 - 1 | Chacarita Jrs |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 5 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 42% | 25% | 8% |
Aldosivi posledné 12 zápasy
| 2024-02-17 | Aldosivi | 1 - 0 | Def. Unidos |
| 2024-02-10 | Dep. Madryn | 0 - 2 | Aldosivi |
| 2024-02-03 | Aldosivi | 0 - 1 | Atl. Rafaela |
| 2023-10-15 | Ferro C. Oeste | 0 - 0 | Aldosivi |
| 2023-10-08 | Aldosivi | 1 - 1 | Deportivo Maipu |
| 2023-10-02 | Dep. Riestra | 3 - 0 | Aldosivi |
| 2023-09-24 | Aldosivi | 1 - 1 | Villa Dalmine |
| 2023-09-17 | Racing Cordoba | 2 - 0 | Aldosivi |
| 2023-09-10 | Aldosivi | 0 - 0 | Dep. Madryn |
| 2023-09-06 | CA Atlanta | 0 - 0 | Aldosivi |
| 2023-08-25 | Aldosivi | 0 - 1 | Atl. Rafaela |
| 2023-08-19 | Tristan Suarez | 0 - 0 | Aldosivi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 5 | 1 | 0 | |
| 17% | 50% | 33% | 42% | 8% | 0% |
Tabuľka Primera Nacional
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | San Martin SJ | 4 | +3 | 9 |
| 2 | Agropecuario | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Quilmes | 4 | +4 | 7 |
| 4 | Chacarita Jrs | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Alvarado | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Est. Buenos Aires | 4 | +1 | 7 |
| 7 | San Martin T. | 4 | +1 | 6 |
| 8 | San Miguel | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Gimnasia Jujuy | 4 | 0 | 6 |
| 10 | Arsenal Sarandi | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Talleres RdE | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Atletico Guemes | 4 | 0 | 5 |
| 13 | CA All Boys | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Guillermo Brown | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Tristan Suarez | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Ferro C. Oeste | 4 | -2 | 4 |
| 17 | Patronato Parana | 4 | -4 | 4 |
| 18 | Racing Cordoba | 4 | -2 | 3 |
| 19 | Deportivo Maipu | 4 | -8 | 0 |
| 1 | Colon Santa Fe | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Def. de Belgrano | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Gimnasia y Tiro | 4 | +3 | 8 |
| 4 | Atletico Mitre | 4 | +2 | 8 |
| 5 | Atl. Rafaela | 4 | +3 | 7 |
| 6 | CA Atlanta | 3 | +2 | 7 |
| 7 | Aldosivi | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Dep. Moron | 4 | 0 | 6 |
| 9 | Temperley | 4 | +1 | 5 |
| 10 | Def. Unidos | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Club Almagro | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Est. Rio Cuarto | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Nueva Chicago | 3 | -1 | 3 |
| 14 | San Telmo | 4 | 0 | 2 |
| 15 | Gimnasia Mendoza | 4 | -4 | 2 |
| 16 | Brown Adrogue | 4 | -5 | 2 |
| 17 | Chaco For Ever | 3 | -4 | 1 |
| 18 | Dep. Madryn | 4 | -4 | 1 |
| 19 | Almirante Brown | 3 | -3 | 0 |
Chronológia zápasov v lige
| CA Atlanta | |
| Aldosivi | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | CA Atlanta | Aldosivi |
|---|---|---|---|
| 1 | San Martin SJ | ||
| 2 | Agropecuario | ||
| 3 | Quilmes | ||
| 4 | Chacarita Jrs | ||
| 5 | Alvarado | ||
| 6 | Est. Buenos Aires | ||
| 7 | San Martin T. | ||
| 8 | San Miguel | ||
| 9 | Gimnasia Jujuy | ||
| 10 | Arsenal Sarandi | ||
| 11 | Talleres RdE | ||
| 12 | Atletico Guemes | ||
| 13 | CA All Boys | ||
| 14 | Guillermo Brown | ||
| 14 | Tristan Suarez | ||
| 16 | Ferro C. Oeste | ||
| 17 | Patronato Parana | ||
| 18 | Racing Cordoba | ||
| 19 | Deportivo Maipu | ||
| 1 | Colon Santa Fe | 0 - 0 | |
| 2 | Def. de Belgrano | ||
| 3 | Gimnasia y Tiro | ||
| 4 | Atletico Mitre | ||
| 5 | Atl. Rafaela | ||
| 6 | CA Atlanta | - | |
| 7 | Aldosivi | - | |
| 8 | Dep. Moron | ||
| 9 | Temperley | ||
| 10 | Def. Unidos | ||
| 11 | Club Almagro | ||
| 12 | Est. Rio Cuarto | ||
| 13 | Nueva Chicago | ||
| 14 | San Telmo | ||
| 15 | Gimnasia Mendoza | ||
| 16 | Brown Adrogue | ||
| 17 | Chaco For Ever | ||
| 18 | Dep. Madryn | 0 - 2 | |
| 19 | Almirante Brown |
Pozícia v lige
| CA Atlanta | Aldosivi | |
| Pozícia | 6 | 7 |
| Body | 7 | 6 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 35 | 24 |
| Body | 1 | 3 |
Forma v lige
| CA Atlanta | Aldosivi | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
1 0 |
2
0 1 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
1 0 |
1
0 0 |
Góly v lige
| CA Atlanta | Aldosivi | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
3
1 |
3
1 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
0
0 |
2
0 |
Celková štatistika pre Primera Nacional
| Zápasy (73) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 30% |
| Víťazstva vonku | 22% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (122) | |
| Góly na zápas | 1.67 |
| Góly doma na zápas | 1.00 |
| Góly vonku na zápas | 0.67 |
| Domáci tím skóroval v | 70% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 47% |
| Obidva Tímy Skórujú | 32% |
| Nad 1.5 | 49% |
| Nad 2.5 | 22% |
| Nad 3.5 | 8% |
CA Atlanta ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Atletico Mitre | - | CA Atlanta |
| 2024-03-12 | CA Atlanta | - | Gimnasia y Tiro |
| 2024-03-18 | Gimnasia Mendoza | - | CA Atlanta |
| 2024-03-26 | CA Atlanta | - | Nueva Chicago |
| 2024-04-01 | Dep. Moron | - | CA Atlanta |
| 2024-04-09 | CA Atlanta | - | Temperley |
Aldosivi ďalšie 6 zápasy
| 2024-03-03 | Aldosivi | - | Almirante Brown |
| 2024-03-10 | Colon Santa Fe | - | Aldosivi |
| 2024-03-16 | Aldosivi | - | Est. Rio Cuarto |
| 2024-03-23 | Aldosivi | - | Alvarado |
| 2024-04-01 | Atletico Mitre | - | Aldosivi |
| 2024-04-07 | Aldosivi | - | Gimnasia y Tiro |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 3.10 | 4.50 |
| Pravdepodobnosť | 39% | 34% | 27% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 1.80 |
| Pravdepodobnosť | 68% | 32% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 38% | 62% | |
| Pod 1.5 @ 2.25 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.70 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 18% | 82% | |
| Pod 2.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 6.00 | 1.13 | |
| Pravdepodobnosť | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.13 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.38 | 1.53 | |
| Pravdepodobnosť | 21% | 79% | |
| Nie @ 1.53 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-27 20:03. Možné sú zmeny teraz!
