Liga MX - Mexiko
nedeľa, 14.01.2024
01:05
01:05

Guadalajara

Santos Laguna
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Zapopan |
| Vonku: | Torreon |
| Vzdialenosť: | 535.9 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Omnilife |
| Kapacita: | 498 502 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 01:05 (19:05 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.40 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.73 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.25 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.83 | 2.03 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 16% | 84% | 16% | 84% | 16% | 84% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-27 | Santos Laguna | 2 - 1 | Guadalajara |
| 2023-03-05 | Guadalajara | 2 - 0 | Santos Laguna |
| 2022-12-20 | Guadalajara | 4 - 0 | Santos Laguna |
| 2022-07-17 | Santos Laguna | 1 - 1 | Guadalajara |
| 2022-06-16 | Guadalajara | 3 - 1 | Santos Laguna |
| 2022-03-06 | Guadalajara | 1 - 0 | Santos Laguna |
| 2021-08-16 | Santos Laguna | 0 - 0 | Guadalajara |
| 2021-04-04 | Guadalajara | 1 - 1 | Santos Laguna |
| 2020-08-03 | Santos Laguna | 2 - 0 | Guadalajara |
| 2019-11-07 | Santos Laguna | 2 - 0 | Guadalajara |
| 2019-08-08 | Guadalajara | 2 - 1 | Santos Laguna |
| 2019-07-22 | Santos Laguna | 3 - 0 | Guadalajara |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Guadalajara posledné 12 zápasy
| 2023-12-04 | Pumas UNAM | 3 - 0 | Guadalajara |
| 2023-12-01 | Guadalajara | 1 - 0 | Pumas UNAM |
| 2023-11-12 | Pumas UNAM | 1 - 0 | Guadalajara |
| 2023-11-05 | Guadalajara | 1 - 0 | Cruz Azul |
| 2023-11-01 | Queretaro | 1 - 2 | Guadalajara |
| 2023-10-29 | Guadalajara | 0 - 4 | Tigres UANL |
| 2023-10-21 | Puebla | 0 - 2 | Guadalajara |
| 2023-10-16 | Club America | 2 - 0 | Guadalajara |
| 2023-10-08 | Guadalajara | 4 - 1 | Atlas |
| 2023-10-02 | Dep. Toluca | 1 - 1 | Guadalajara |
| 2023-09-27 | Guadalajara | 1 - 3 | Mazatlan |
| 2023-09-24 | Guadalajara | 0 - 0 | Pachuca |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Santos Laguna posledné 12 zápasy
| 2024-01-06 | Atlas | 2 - 3 | Santos Laguna |
| 2023-11-27 | Leon | 3 - 2 | Santos Laguna |
| 2023-11-24 | Santos Laguna | 2 - 1 | Mazatlan |
| 2023-11-11 | Atl. San Luis | 0 - 2 | Santos Laguna |
| 2023-11-09 | Monterrey | 3 - 0 | Santos Laguna |
| 2023-11-06 | Santos Laguna | 3 - 1 | Dep. Toluca |
| 2023-11-02 | Mazatlan | 3 - 1 | Santos Laguna |
| 2023-10-30 | Santos Laguna | 5 - 1 | Juarez |
| 2023-10-22 | Club America | 4 - 3 | Santos Laguna |
| 2023-10-09 | Santos Laguna | 0 - 2 | Leon |
| 2023-10-05 | Santos Laguna | 2 - 1 | Club Tijuana |
| 2023-09-25 | Santos Laguna | 2 - 5 | Necaxa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 12 | 10 | 7 | |
| 50% | 0% | 50% | 100% | 83% | 58% |
Tabuľka Liga MX
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atl. San Luis | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Dep. Toluca | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Queretaro | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Mazatlan | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Club America | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Atlas | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Cruz Azul | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Leon | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Monterrey | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Necaxa | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Pachuca | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Puebla | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Pumas UNAM | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Santos Laguna | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Tigres UANL | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Club Tijuana | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Juarez | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Guadalajara | 0 | 0 | 0 |
Pozícia v lige
| Guadalajara | Santos Laguna | |
| Pozícia | 5 | 5 |
| Body | 0 | 0 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 3 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lige
| Guadalajara | Santos Laguna | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lige
| Guadalajara | Santos Laguna | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
0
0 |
0
0 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
0
0 |
0
0 |
Celková štatistika pre Liga MX
| Zápasy (2) | |
| Víťazstva doma | 0% |
| Remízy | 50% |
| Víťazstva vonku | 50% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (5) | |
| Góly na zápas | 2.50 |
| Góly doma na zápas | 1.00 |
| Góly vonku na zápas | 1.50 |
| Domáci tím skóroval v | 50% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 100% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 50% |
| Nad 2.5 | 50% |
| Nad 3.5 | 50% |
Guadalajara ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-22 | Tigres UANL | - | Guadalajara |
| 2024-01-27 | Club Tijuana | - | Guadalajara |
| 2024-01-31 | Guadalajara | - | Dep. Toluca |
| 2024-02-05 | Atl. San Luis | - | Guadalajara |
| 2024-02-08 | Forge | - | Guadalajara |
| 2024-02-10 | Guadalajara | - | Juarez |
Santos Laguna ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-22 | Santos Laguna | - | Monterrey |
| 2024-01-27 | Leon | - | Santos Laguna |
| 2024-01-31 | Santos Laguna | - | Puebla |
| 2024-02-05 | Atlas | - | Santos Laguna |
| 2024-02-11 | Santos Laguna | - | Tigres UANL |
| 2024-02-19 | Pumas UNAM | - | Santos Laguna |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 3.40 | 3.75 |
| Pravdepodobnosť | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 1.73 |
| Pravdepodobnosť | 62% | 38% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 3.75 | |
| Pravdepodobnosť | 16% | 84% | |
| Pod 1.5 @ 3.75 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 2.03 | |
| Pravdepodobnosť | 16% | 84% | |
| Pod 2.5 @ 2.03 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 1.36 | |
| Pravdepodobnosť | 16% | 84% | |
| Pod 3.5 @ 1.36 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.67 | 2.10 | |
| Pravdepodobnosť | 16% | 84% | |
| Nie @ 2.10 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-14 00:06. Možné sú zmeny teraz!
