Pro League - Belgicko
sobota, 27.01.2024
19:45
19:45

Charleroi

Club Brugge
1 - 4
(0 - 3, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Charleroi |
| Vonku: | Bruges |
| Vzdialenosť: | 123.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Stade du Pays de Charleroi |
| Kapacita: | 14 000 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.20 | 1.45 | 2 | 2.63 | 1.13 | |||
| 23% | 28% | 49% | 1.45 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 76% | 24% | 47% | 53% | 29% | 71% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-16 | Club Brugge | 4 - 2 | Charleroi |
| 2023-01-22 | Club Brugge | 2 - 2 | Charleroi |
| 2022-08-26 | Charleroi | 1 - 3 | Club Brugge |
| 2022-02-13 | Club Brugge | 2 - 0 | Charleroi |
| 2021-09-18 | Charleroi | 0 - 1 | Club Brugge |
| 2021-03-12 | Charleroi | 1 - 1 | Club Brugge |
| 2020-08-08 | Club Brugge | 0 - 1 | Charleroi |
| 2020-02-23 | Club Brugge | 1 - 0 | Charleroi |
| 2020-01-29 | Charleroi | 0 - 0 | Club Brugge |
| 2019-01-20 | Club Brugge | 0 - 1 | Charleroi |
| 2018-11-10 | Charleroi | 2 - 1 | Club Brugge |
| 2018-05-10 | Charleroi | 1 - 3 | Club Brugge |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 33% |
Charleroi posledné 12 zápasy
| 2024-01-21 | Royal Antwerp | 4 - 1 | Charleroi |
| 2024-01-12 | Din. Bucuresti | 2 - 6 | Charleroi |
| 2023-12-27 | Charleroi | 3 - 1 | Mechelen |
| 2023-12-23 | Saint Truiden | 1 - 0 | Charleroi |
| 2023-12-16 | Standard Liege | 0 - 0 | Charleroi |
| 2023-12-10 | Charleroi | 1 - 3 | Saint-Gilloise |
| 2023-12-06 | Royal Antwerp | 5 - 2 | Charleroi |
| 2023-12-02 | RWDM Brussels | 0 - 0 | Charleroi |
| 2023-11-25 | Charleroi | 3 - 2 | Westerlo |
| 2023-11-11 | Mechelen | 1 - 0 | Charleroi |
| 2023-11-05 | Charleroi | 1 - 3 | KAA Gent |
| 2023-10-28 | Eupen | 2 - 0 | Charleroi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 7 | 7 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 58% | 58% |
Club Brugge posledné 12 zápasy
| 2024-01-20 | Club Brugge | 3 - 0 | Westerlo |
| 2024-01-16 | KAA Gent | 0 - 1 | Club Brugge |
| 2024-01-10 | Norimberg | 0 - 3 | Club Brugge |
| 2023-12-26 | Club Brugge | 1 - 1 | Saint-Gilloise |
| 2023-12-22 | RWDM Brussels | 1 - 6 | Club Brugge |
| 2023-12-17 | Club Brugge | 2 - 0 | KAA Gent |
| 2023-12-14 | Club Brugge | 3 - 1 | Bodo Glimt |
| 2023-12-10 | Mechelen | 0 - 0 | Club Brugge |
| 2023-12-06 | Club Brugge | 4 - 0 | Zulte Waregem |
| 2023-12-03 | Club Brugge | 2 - 0 | Standard Liege |
| 2023-11-30 | Besiktas | 0 - 5 | Club Brugge |
| 2023-11-26 | OH Leuven | 0 - 1 | Club Brugge |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 9 | 6 | 4 | |
| 83% | 17% | 0% | 75% | 50% | 33% |
Tabuľka Pro League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Gilloise | 21 | +25 | 51 |
| 2 | Anderlecht | 21 | +18 | 43 |
| 3 | KAA Gent | 21 | +15 | 38 |
| 4 | Club Brugge | 21 | +24 | 37 |
| 5 | Genk | 21 | +21 | 35 |
| 6 | Royal Antwerp | 21 | +20 | 35 |
| 7 | Cercle Brugge | 22 | +3 | 33 |
| 8 | Saint Truiden | 21 | -7 | 27 |
| 9 | Mechelen | 21 | -4 | 25 |
| 10 | Standard Liege | 22 | -11 | 24 |
| 11 | Westerlo | 21 | -8 | 21 |
| 12 | Charleroi | 21 | -12 | 21 |
| 13 | RWDM Brussels | 21 | -19 | 21 |
| 14 | Eupen | 21 | -21 | 18 |
| 15 | OH Leuven | 21 | -13 | 17 |
| 16 | Kortrijk | 21 | -31 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Charleroi | |
| Club Brugge | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Charleroi | Club Brugge |
|---|---|---|---|
| 1 | Saint-Gilloise | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 2 | Anderlecht | 1 - 1 | |
| 3 | KAA Gent | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Club Brugge | - | |
| 5 | Genk | ||
| 6 | Royal Antwerp | 3 - 2 | |
| 7 | Cercle Brugge | ||
| 8 | Saint Truiden | 1 - 1 | |
| 9 | Mechelen | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Standard Liege | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Westerlo | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Charleroi | - | |
| 13 | RWDM Brussels | 2 - 1 | 1 - 6 |
| 14 | Eupen | 0 - 5 | |
| 15 | OH Leuven | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Kortrijk | 1 - 0 | 1 - 0 |
Pozícia v lige
| Charleroi | Club Brugge | |
| Pozícia | 12 | 4 |
| Body | 21 | 37 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 8 | 5 |
| Body | 18 | 14 |
Forma v lige
| Charleroi | Club Brugge | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
6 10 |
10
7 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
3 2 |
4
2 4 |
Góly v lige
| Charleroi | Club Brugge | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
22
34 |
41
17 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
17
15 |
17
9 |
Celková štatistika pre Pro League
| Zápasy (169) | |
| Víťazstva doma | 44% |
| Remízy | 28% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (475) | |
| Góly na zápas | 2.81 |
| Góly doma na zápas | 1.61 |
| Góly vonku na zápas | 1.20 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 56% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 53% |
| Nad 3.5 | 32% |
Charleroi ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-31 | Charleroi | - | Eupen |
| 2024-02-03 | Kortrijk | - | Charleroi |
| 2024-02-11 | Charleroi | - | Anderlecht |
| 2024-02-17 | OH Leuven | - | Charleroi |
| 2024-02-23 | Charleroi | - | Genk |
| 2024-03-01 | Westerlo | - | Charleroi |
Club Brugge ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-30 | Club Brugge | - | Kortrijk |
| 2024-02-04 | Royal Antwerp | - | Club Brugge |
| 2024-02-07 | Club Brugge | - | Saint-Gilloise |
| 2024-02-10 | Club Brugge | - | Eupen |
| 2024-02-18 | Cercle Brugge | - | Club Brugge |
| 2024-02-25 | Club Brugge | - | Anderlecht |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 6.00 | 4.20 | 1.45 |
| Pravdepodobnosť | 23% | 28% | 49% |
| 2 @ 1.45 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.13 |
| Pravdepodobnosť | 32% | 68% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.00 | |
| Pravdepodobnosť | 76% | 24% | |
| Nad 1.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.75 | 2.05 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 2.05 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.40 | |
| Pravdepodobnosť | 29% | 71% | |
| Pod 3.5 @ 1.40 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 58% | 42% | |
| Áno @ 1.95 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-27 16:01. Možné sú zmeny teraz!
