Primera Nacional - Argentína
sobota, 03.02.2024
20:00
20:00

Chacarita Jrs

Deportivo Maipu
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Vila Crespo / Vila Maipu |
| Vonku: | Maipu |
| Vzdialenosť: | 972.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Estadio de Chacarita Juniors (Vila Maipu) |
| Kapacita: | 25 000 |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 20:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.40 | 5.00 | 1 | 1.17 | 1.95 | |||
| 40% | 35% | 25% | 1.80 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 2% | 98% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-07-02 | Chacarita Jrs | 2 - 1 | Deportivo Maipu |
| 2023-02-26 | Deportivo Maipu | 0 - 2 | Chacarita Jrs |
| 2022-04-17 | Deportivo Maipu | 1 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2021-10-02 | Chacarita Jrs | 1 - 2 | Deportivo Maipu |
| 2021-06-10 | Deportivo Maipu | 1 - 2 | Chacarita Jrs |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 | |
| 60% | 20% | 20% | 100% | 60% | 0% |
Chacarita Jrs posledné 12 zápasy
| 2023-10-28 | Chacarita Jrs | 1 - 2 | Temperley |
| 2023-10-15 | Atl. Rafaela | 1 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2023-10-08 | Chacarita Jrs | 1 - 1 | Est. Buenos Aires |
| 2023-10-02 | Brown Adrogue | 1 - 2 | Chacarita Jrs |
| 2023-09-23 | Chacarita Jrs | 2 - 2 | Quilmes |
| 2023-09-17 | Gimnasia Jujuy | 2 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2023-09-10 | Chacarita Jrs | 3 - 1 | Ferro C. Oeste |
| 2023-09-05 | Dep. Riestra | 0 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2023-08-26 | Chacarita Jrs | 1 - 0 | Racing Cordoba |
| 2023-08-19 | CA Atlanta | 0 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2023-08-05 | Chacarita Jrs | 1 - 1 | Tristan Suarez |
| 2023-07-30 | Chacarita Jrs | 2 - 0 | Aldosivi |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 33% | 17% |
Deportivo Maipu posledné 12 zápasy
| 2023-12-02 | Deportivo Maipu | 0 - 1 | Dep. Riestra |
| 2023-11-26 | Deportivo Maipu | 1 - 1 | Est. Rio Cuarto |
| 2023-11-22 | Est. Rio Cuarto | 0 - 0 | Deportivo Maipu |
| 2023-11-12 | Deportivo Maipu | 2 - 0 | Temperley |
| 2023-11-05 | Temperley | 2 - 1 | Deportivo Maipu |
| 2023-10-29 | Deportivo Maipu | 1 - 0 | San Martin SJ |
| 2023-10-15 | Deportivo Maipu | 0 - 1 | Ind. Rivadavia |
| 2023-10-08 | Aldosivi | 1 - 1 | Deportivo Maipu |
| 2023-10-02 | Villa Dalmine | 2 - 3 | Deportivo Maipu |
| 2023-09-25 | Deportivo Maipu | 0 - 0 | Dep. Madryn |
| 2023-09-17 | Atl. Rafaela | 2 - 0 | Deportivo Maipu |
| 2023-09-10 | Deportivo Maipu | 2 - 0 | Est. Buenos Aires |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 17% | 8% |
Tabuľka Primera Nacional
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Agropecuario | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Patronato Parana | 1 | -1 | 0 |
| 3 | Alvarado | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Arsenal Sarandi | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Atletico Guemes | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Guillermo Brown | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Deportivo Maipu | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Est. Buenos Aires | 0 | 0 | 0 |
| 3 | CA All Boys | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Racing Cordoba | 0 | 0 | 0 |
| 3 | San Martin SJ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | San Martin T. | 0 | 0 | 0 |
| 3 | San Miguel | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Talleres RdE | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Tristan Suarez | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ferro C. Oeste | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Gimnasia Jujuy | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Chacarita Jrs | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Quilmes | 0 | 0 | -3 |
| 1 | Aldosivi | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Almirante Brown | 0 | 0 | 0 |
| 1 | CA Atlanta | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Atletico Mitre | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Atl. Rafaela | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Brown Adrogue | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Dep. Madryn | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Dep. Moron | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Def. de Belgrano | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Def. Unidos | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Est. Rio Cuarto | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Club Almagro | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Colon Santa Fe | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Nueva Chicago | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Temperley | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Gimnasia y Tiro | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Gimnasia Mendoza | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Chaco For Ever | 0 | 0 | 0 |
| 19 | San Telmo | 0 | 0 | -3 |
Pozícia v lige
| Chacarita Jrs | Deportivo Maipu | |
| Pozícia | 3 | 3 |
| Body | 0 | 0 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 22 | 22 |
| Body | 0 | 0 |
Forma v lige
| Chacarita Jrs | Deportivo Maipu | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
0
0 0 |
0
0 0 |
Góly v lige
| Chacarita Jrs | Deportivo Maipu | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
0
0 |
0
0 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
0
0 |
0
0 |
Celková štatistika pre Primera Nacional
| Zápasy (1) | |
| Víťazstva doma | 100% |
| Remízy | 0% |
| Víťazstva vonku | 0% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (1) | |
| Góly na zápas | 1.00 |
| Góly doma na zápas | 1.00 |
| Góly vonku na zápas | 0.00 |
| Domáci tím skóroval v | 100% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 0% |
| Obidva Tímy Skórujú | 0% |
| Nad 1.5 | 0% |
| Nad 2.5 | 0% |
| Nad 3.5 | 0% |
Chacarita Jrs ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-09 | Ferro C. Oeste | - | Chacarita Jrs |
| 2024-02-16 | Chacarita Jrs | - | San Miguel |
| 2024-02-21 | Tigre Victoria | - | Chacarita Jrs |
| 2024-02-26 | Quilmes | - | Chacarita Jrs |
| 2024-03-03 | Chacarita Jrs | - | Talleres RdE |
| 2024-03-09 | Est. Buenos Aires | - | Chacarita Jrs |
Deportivo Maipu ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-11 | Deportivo Maipu | - | San Martin T. |
| 2024-02-18 | Arsenal Sarandi | - | Deportivo Maipu |
| 2024-02-24 | Deportivo Maipu | - | San Martin SJ |
| 2024-03-03 | Guillermo Brown | - | Deportivo Maipu |
| 2024-03-10 | Deportivo Maipu | - | Agropecuario |
| 2024-03-16 | CA All Boys | - | Deportivo Maipu |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 3.40 | 5.00 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 35% | 25% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.17 | 1.95 |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravdepodobnosť | 2% | 98% | |
| Pod 1.5 @ 2.50 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 5% | 95% | |
| Pod 2.5 @ 1.50 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 5.00 | 1.17 | |
| Pravdepodobnosť | 15% | 85% | |
| Pod 3.5 @ 1.17 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 5% | 95% | |
| Nie @ 1.57 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-03 16:03. Možné sú zmeny teraz!
