Süper Lig - Turecko
štvrtok, 21.12.2023
14:00
14:00

Caykur Rizespor

Pendikspor
5 - 1
(3 - 1, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Rize |
| Vonku: | Pendik |
| Vzdialenosť: | 947.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Štadión Yeni Rize Şehir |
| Kapacita: | 15 197 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:00 (17:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.60 | 3.50 | 1 | 1.25 | 1.83 | |||
| 54% | 28% | 18% | 1.80 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.63 | 1.44 | ||||||
| 76% | 24% | 47% | 53% | 29% | 71% |
Posledné 2 priame stretnutia
| 2023-04-29 | Pendikspor | 3 - 2 | Caykur Rizespor |
| 2022-12-05 | Caykur Rizespor | 1 - 1 | Pendikspor |
Caykur Rizespor posledné 12 zápasy
| 2023-12-11 | Ankaragucu | 1 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2023-12-02 | Caykur Rizespor | 3 - 2 | Ist. Basaksehir |
| 2023-11-26 | Antalyaspor | 0 - 0 | Caykur Rizespor |
| 2023-11-12 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Istanbulspor |
| 2023-11-06 | Gaziantep FK | 2 - 0 | Caykur Rizespor |
| 2023-10-28 | Caykur Rizespor | 0 - 1 | Galatasaray |
| 2023-10-21 | Kayserispor | 3 - 1 | Caykur Rizespor |
| 2023-10-08 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Samsunspor |
| 2023-10-01 | Fenerbahce | 5 - 0 | Caykur Rizespor |
| 2023-09-23 | Caykur Rizespor | 1 - 1 | Sivasspor |
| 2023-09-16 | Konyaspor | 1 - 2 | Caykur Rizespor |
| 2023-09-01 | Caykur Rizespor | 1 - 0 | Fatih Karagumruk |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 33% | 25% |
Pendikspor posledné 12 zápasy
| 2023-12-10 | Kayserispor | 2 - 0 | Pendikspor |
| 2023-12-02 | Pendikspor | 0 - 2 | Galatasaray |
| 2023-11-27 | Ist. Basaksehir | 4 - 1 | Pendikspor |
| 2023-11-12 | Pendikspor | 1 - 0 | Samsunspor |
| 2023-11-04 | Istanbulspor | 2 - 4 | Pendikspor |
| 2023-10-29 | Pendikspor | 0 - 5 | Fenerbahce |
| 2023-10-21 | Konyaspor | 1 - 2 | Pendikspor |
| 2023-10-07 | Pendikspor | 2 - 3 | Sivasspor |
| 2023-09-30 | Trabzonspor | 2 - 1 | Pendikspor |
| 2023-09-23 | Pendikspor | 1 - 1 | Fatih Karagumruk |
| 2023-09-16 | Adana Demirspor | 3 - 0 | Pendikspor |
| 2023-09-02 | Pendikspor | 1 - 1 | Alanyaspor |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 7 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 58% | 33% |
Tabuľka Süper Lig
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fenerbahce | 16 | +30 | 43 |
| 2 | Galatasaray | 16 | +23 | 43 |
| 3 | Trabzonspor | 16 | +11 | 29 |
| 4 | Kayserispor | 16 | +6 | 26 |
| 5 | Besiktas | 15 | +3 | 26 |
| 6 | Adana Demirspor | 16 | +8 | 24 |
| 7 | Antalyaspor | 16 | +5 | 24 |
| 8 | Kasimpasa | 16 | -4 | 22 |
| 9 | Caykur Rizespor | 15 | -5 | 22 |
| 10 | Hatayspor | 15 | +2 | 18 |
| 11 | Ankaragucu | 15 | 0 | 18 |
| 12 | Ist. Basaksehir | 16 | -3 | 18 |
| 13 | Sivasspor | 16 | -8 | 18 |
| 14 | Fatih Karagumruk | 16 | +3 | 17 |
| 15 | Gaziantep FK | 16 | -10 | 16 |
| 16 | Konyaspor | 15 | -6 | 14 |
| 17 | Samsunspor | 15 | -8 | 14 |
| 18 | Alanyaspor | 15 | -11 | 14 |
| 19 | Pendikspor | 15 | -17 | 13 |
| 20 | Istanbulspor | 16 | -19 | 5 |
Chronológia zápasov v lige
| Caykur Rizespor | |
| Pendikspor | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Caykur Rizespor | Pendikspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Fenerbahce | ||
| 2 | Galatasaray | 0 - 1 | |
| 3 | Trabzonspor | 2 - 1 | |
| 4 | Kayserispor | 2 - 0 | |
| 5 | Besiktas | 1 - 1 | |
| 6 | Adana Demirspor | 3 - 0 | |
| 7 | Antalyaspor | ||
| 8 | Kasimpasa | 1 - 1 | |
| 9 | Caykur Rizespor | - | |
| 10 | Hatayspor | ||
| 11 | Ankaragucu | ||
| 12 | Ist. Basaksehir | 3 - 2 | 4 - 1 |
| 13 | Sivasspor | 1 - 1 | |
| 14 | Fatih Karagumruk | 1 - 0 | |
| 15 | Gaziantep FK | ||
| 16 | Konyaspor | 1 - 2 | |
| 17 | Samsunspor | 1 - 0 | |
| 18 | Alanyaspor | 0 - 0 | |
| 19 | Pendikspor | - | |
| 20 | Istanbulspor | 1 - 0 | 2 - 4 |
Pozícia v lige
| Caykur Rizespor | Pendikspor | |
| Pozícia | 9 | 19 |
| Body | 22 | 13 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 8 | 10 |
| Body | 14 | 8 |
Forma v lige
| Caykur Rizespor | Pendikspor | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
4 5 |
3
4 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
2 1 |
2
2 4 |
Góly v lige
| Caykur Rizespor | Pendikspor | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
20 |
16
33 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
7
4 |
10
16 |
Celková štatistika pre Süper Lig
| Zápasy (156) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 29% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (433) | |
| Góly na zápas | 2.78 |
| Góly doma na zápas | 1.55 |
| Góly vonku na zápas | 1.22 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 68% |
| Obidva Tímy Skórujú | 53% |
| Nad 1.5 | 77% |
| Nad 2.5 | 51% |
| Nad 3.5 | 28% |
Caykur Rizespor ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-25 | Kasimpasa | - | Caykur Rizespor |
| 2024-01-06 | Caykur Rizespor | - | Hatayspor |
| 2024-01-09 | Caykur Rizespor | - | Besiktas |
| 2024-01-13 | Caykur Rizespor | - | Adana Demirspor |
| 2024-01-16 | Ankaragucu | - | Caykur Rizespor |
| 2024-01-20 | Alanyaspor | - | Caykur Rizespor |
Pendikspor ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-25 | Pendikspor | - | Ankaragucu |
| 2024-01-05 | Gaziantep FK | - | Pendikspor |
| 2024-01-09 | Pendikspor | - | Antalyaspor |
| 2024-01-13 | Hatayspor | - | Pendikspor |
| 2024-01-17 | Antalyaspor | - | Pendikspor |
| 2024-01-20 | Pendikspor | - | Besiktas |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 3.60 | 3.50 |
| Pravdepodobnosť | 54% | 28% | 18% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 1.83 |
| Pravdepodobnosť | 74% | 26% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.33 | |
| Pravdepodobnosť | 76% | 24% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Pod 2.5 @ 2.20 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.44 | |
| Pravdepodobnosť | 29% | 71% | |
| Pod 3.5 @ 1.44 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.62 | 2.20 | |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% | |
| Áno @ 1.62 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-21 12:03. Možné sú zmeny teraz!
