Premier League - Severné Írsko

sobota, 17.02.2024
15:00
Carrick Rangers

Carrick Rangers

Dungannon

Dungannon

2 - 1
(1 - 0,  1 - 1)
Informácia
Mesto
Doma: Carrickfergus
Vonku: Dungannon
Vzdialenosť: 66.3 km
Štadión
Štadión: Taylors Avenue
Kapacita: 6 000 (400)
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 15:00 (15:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.35 3.50 2.60 1X 1.44 1.55
45% 19% 36% 1.44 55% 45%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.21 4.00 1.65 2.10 2.60 1.43
84% 16% 63% 37% 41% 59%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-11-11 Dungannon 2 - 3 Carrick Rangers
2023-09-01 Carrick Rangers 2 - 1 Dungannon
2023-04-11 Carrick Rangers 2 - 0 Dungannon
2023-03-11 Dungannon 0 - 1 Carrick Rangers
2022-12-10 Dungannon 4 - 1 Carrick Rangers
2022-10-15 Carrick Rangers 3 - 0 Dungannon
2022-04-09 Carrick Rangers 1 - 0 Dungannon
2022-01-29 Dungannon 3 - 2 Carrick Rangers
2021-12-04 Carrick Rangers 1 - 2 Dungannon
2021-10-22 Dungannon 2 - 0 Carrick Rangers
2021-04-30 Dungannon 0 - 2 Carrick Rangers
2021-04-16 Carrick Rangers 1 - 1 Dungannon
V R P +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 10 6 3
58% 8% 33% 83% 50% 25%

Carrick Rangers posledné 12 zápasy

2024-02-10 Glentoran 2 - 2 Carrick Rangers
2024-01-26 Carrick Rangers 0 - 1 Cliftonville
2024-01-20 Coleraine 0 - 2 Carrick Rangers
2024-01-13 Carrick Rangers 0 - 2 Glenavon
2024-01-06 Carrick Rangers 1 - 1 Portadown
2023-12-30 Crusaders 2 - 0 Carrick Rangers
2023-12-26 Carrick Rangers 1 - 2 Larne
2023-12-22 Newry City 0 - 1 Carrick Rangers
2023-12-15 Ballymena Utd 0 - 2 Carrick Rangers
2023-12-08 Carrick Rangers 0 - 1 Crusaders
2023-12-02 Carrick Rangers 2 - 2 Loughgall
2023-11-25 Coleraine 1 - 1 Carrick Rangers
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 9 3 2
25% 33% 42% 75% 25% 17%

Dungannon posledné 12 zápasy

2024-02-10 Dungannon 2 - 2 Crusaders
2024-02-03 Dungannon 2 - 3 Ballyclare Comrades
2024-01-27 Linfield 1 - 2 Dungannon
2024-01-20 Dungannon 0 - 2 Larne
2024-01-16 Dungannon 1 - 2 Linfield
2024-01-13 Ballymena Utd 2 - 4 Dungannon
2023-12-30 Dungannon 5 - 0 Newry City
2023-12-26 Loughgall 2 - 1 Dungannon
2023-12-23 Dungannon 1 - 2 Glentoran
2023-12-16 Coleraine 2 - 3 Dungannon
2023-12-12 Dungannon 2 - 2 Newry City
2023-12-09 Linfield 4 - 3 Dungannon
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 12 11 7
33% 17% 50% 100% 92% 58%

Tabuľka Premier League

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Larne 28 20 7 1 57 16 +41 67
2 Linfield 29 21 3 5 62 33 +29 66
3 Cliftonville 28 20 4 4 65 18 +47 64
4 Glentoran 27 13 7 7 53 29 +24 46
5 Crusaders 28 12 6 10 46 33 +13 42
6 Coleraine 29 10 5 14 37 55 -18 35
7 Loughgall 28 9 5 14 40 51 -11 32
8 Carrick Rangers 28 9 4 15 34 57 -23 31
9 Glenavon 27 9 3 15 32 46 -14 30
10 Dungannon 28 7 7 14 47 56 -9 28
11 Ballymena Utd 28 5 4 19 18 50 -32 19
12 Newry City 28 3 5 20 19 66 -47 14

Chronológia zápasov v lige

Carrick Rangers                             
Dungannon                             
Doma                             
Vonku                             

Zápasy doma/vonku

P Klub Carrick Rangers Dungannon
1 Larne 1 - 2 4 - 4
2 Linfield 1 - 2 1 - 2
3 Cliftonville 0 - 1 5 - 0
4 Glentoran 2 - 1 0 - 0
5 Crusaders 0 - 1 2 - 0
6 Coleraine 2 - 0 2 - 3
7 Loughgall 2 - 2 2 - 1
8 Carrick Rangers - 2 - 1
9 Glenavon 0 - 2 1 - 0
10 Dungannon 2 - 1 -
11 Ballymena Utd 0 - 1 2 - 4
12 Newry City 0 - 2 2 - 2

Pozícia v lige

  Carrick Rangers Dungannon
Pozícia 8 10
Body 31 28
  Doma Vonku
Pozícia 10 8
Body 10 16

Forma v lige

  Carrick Rangers Dungannon
Víťazstva
Remízy
Prehry
9          
4     
15                
7        
7        
14               
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
1  
9          
4     
4     
6       

Góly v lige

  Carrick Rangers Dungannon
Strelené góly
Inkasované góly
34                                   
57                                                     
47                                                
56                                                     
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
11            
21                      
23                        
29                              

Celková štatistika pre Premier League

Zápasy   (168)
Víťazstva doma 40%
Remízy 18%
Víťazstva vonku 42%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (510)
Góly na zápas 3.04
Góly doma na zápas 1.64
Góly vonku na zápas 1.40
Domáci tím skóroval v 73%
Hosťujúci tím skóroval v 72%
Obidva Tímy Skórujú 49%
Nad 1.5 82%
Nad 2.5 60%
Nad 3.5 36%

Carrick Rangers ďalšie 6 zápasy

2024-02-24 Loughgall - Carrick Rangers
2024-03-09 Carrick Rangers - Newry City
2024-03-16 Ballymena Utd - Carrick Rangers
2024-04-02 Carrick Rangers - Linfield
2024-04-06 Dungannon - Carrick Rangers
2024-04-13 Carrick Rangers - Ballymena Utd

Dungannon ďalšie 6 zápasy

2024-02-24 Dungannon - Cliftonville
2024-03-09 Glenavon - Dungannon
2024-03-16 Dungannon - Glentoran
2024-03-23 Coleraine - Dungannon
2024-04-06 Dungannon - Carrick Rangers
2024-04-13 Newry City - Dungannon

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.35 3.50 2.60
Pravdepodobnosť 45% 19% 36%
1X @ 1.44
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.44 1.55
Pravdepodobnosť 55% 45%
1X @ 1.44
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.21 4.00
Pravdepodobnosť   84% 16%
Nad 1.5 @ 1.21
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.65 2.10
Pravdepodobnosť   63% 37%
Nad 2.5 @ 1.65
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.60 1.43
Pravdepodobnosť   41% 59%
Pod 3.5 @ 1.43
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.57 2.25
Pravdepodobnosť   56% 44%
Áno @ 1.57

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-17 12:02. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play