La Liga - Španielsko
štvrtok, 21.12.2023
18:00
18:00

Cadiz

Real Sociedad
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Cadiz |
| Vonku: | San Sebastian |
| Vzdialenosť: | 839.3 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Estadio Ramon de Carranza |
| Kapacita: | 25 033 |
| Rozmery: | 104 x 65 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Vonku: | Pellegrino Matarazzo (Usa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:00 (19:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 3.50 | 1.65 | X2 | 2.20 | 1.13 | |||
| 15% | 43% | 42% | 1.13 | 27% | 73% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.20 | ||||||
| 73% | 27% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-03-03 | Real Sociedad | 0 - 0 | Cadiz |
| 2022-08-14 | Cadiz | 0 - 1 | Real Sociedad |
| 2022-05-12 | Real Sociedad | 3 - 0 | Cadiz |
| 2021-09-12 | Cadiz | 0 - 2 | Real Sociedad |
| 2021-02-07 | Real Sociedad | 4 - 1 | Cadiz |
| 2020-11-22 | Cadiz | 0 - 1 | Real Sociedad |
| 2010-06-05 | Cadiz | 1 - 3 | Real Sociedad |
| 2010-01-09 | Real Sociedad | 4 - 1 | Cadiz |
| 2008-05-11 | Cadiz | 2 - 2 | Real Sociedad |
| 2007-12-09 | Real Sociedad | 0 - 0 | Cadiz |
| 2006-05-03 | Cadiz | 2 - 2 | Real Sociedad |
| 2005-12-21 | Real Sociedad | 2 - 0 | Cadiz |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 8 | 6 | 5 | |
| 0% | 33% | 67% | 67% | 50% | 42% |
Cadiz posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Las Palmas | 1 - 1 | Cadiz |
| 2023-12-10 | Cadiz | 1 - 1 | Osasuna |
| 2023-12-07 | Arandina | 2 - 1 | Cadiz |
| 2023-12-04 | Celta Vigo | 1 - 1 | Cadiz |
| 2023-11-29 | Mallorca | 1 - 1 | Cadiz |
| 2023-11-26 | Cadiz | 0 - 3 | Real Madrid |
| 2023-11-16 | Atl. Sanluqueno | 0 - 2 | Cadiz |
| 2023-11-06 | Getafe | 1 - 0 | Cadiz |
| 2023-10-28 | Cadiz | 2 - 2 | Sevilla |
| 2023-10-23 | Valencia | 2 - 0 | Cadiz |
| 2023-10-07 | Cadiz | 0 - 1 | Girona |
| 2023-10-01 | Atletico Madrid | 3 - 2 | Cadiz |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 4 | 2 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 33% | 17% |
Real Sociedad posledné 12 zápasy
| 2023-12-17 | Real Sociedad | 0 - 0 | Real Betis |
| 2023-12-12 | Inter | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2023-12-09 | Villarreal | 0 - 3 | Real Sociedad |
| 2023-12-02 | Osasuna | 1 - 1 | Real Sociedad |
| 2023-11-29 | Real Sociedad | 0 - 0 | RB Salzburg |
| 2023-11-26 | Real Sociedad | 2 - 1 | Sevilla |
| 2023-11-11 | Almeria | 1 - 3 | Real Sociedad |
| 2023-11-08 | Real Sociedad | 3 - 1 | Benfica |
| 2023-11-04 | Real Sociedad | 0 - 1 | Barcelona |
| 2023-10-29 | Rayo Vallecano | 2 - 2 | Real Sociedad |
| 2023-10-24 | Benfica | 0 - 1 | Real Sociedad |
| 2023-10-21 | Real Sociedad | 1 - 0 | Mallorca |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
| 50% | 42% | 8% | 50% | 42% | 25% |
Tabuľka La Liga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Girona | 17 | +21 | 44 |
| 2 | Real Madrid | 17 | +27 | 42 |
| 3 | Barcelona | 18 | +13 | 38 |
| 4 | Atletico Madrid | 17 | +16 | 35 |
| 5 | Athletic Bilbao | 18 | +15 | 35 |
| 6 | Real Sociedad | 17 | +11 | 30 |
| 7 | Real Betis | 17 | +2 | 27 |
| 8 | Getafe | 18 | +1 | 26 |
| 9 | Las Palmas | 18 | 0 | 25 |
| 10 | Valencia | 18 | -3 | 23 |
| 11 | Rayo Vallecano | 18 | -8 | 20 |
| 12 | Osasuna | 17 | -7 | 19 |
| 13 | Villarreal | 18 | -9 | 19 |
| 14 | Sevilla | 17 | -1 | 16 |
| 15 | Alaves | 17 | -9 | 16 |
| 16 | Mallorca | 17 | -6 | 15 |
| 17 | Cadiz | 17 | -10 | 14 |
| 18 | Celta Vigo | 18 | -10 | 13 |
| 19 | Granada | 18 | -20 | 8 |
| 20 | Almeria | 18 | -23 | 5 |
Chronológia zápasov v lige
| Cadiz | |
| Real Sociedad | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Cadiz | Real Sociedad |
|---|---|---|---|
| 1 | Girona | 0 - 1 | |
| 2 | Real Madrid | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Barcelona | ||
| 4 | Atletico Madrid | 2 - 1 | |
| 5 | Athletic Bilbao | ||
| 6 | Real Sociedad | - | |
| 7 | Real Betis | ||
| 8 | Getafe | ||
| 9 | Las Palmas | 0 - 0 | |
| 10 | Valencia | 0 - 1 | |
| 11 | Rayo Vallecano | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Osasuna | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Villarreal | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 14 | Sevilla | 2 - 2 | |
| 15 | Alaves | 1 - 0 | |
| 16 | Mallorca | ||
| 17 | Cadiz | - | |
| 18 | Celta Vigo | ||
| 19 | Granada | ||
| 20 | Almeria | 1 - 1 | 1 - 3 |
Pozícia v lige
| Cadiz | Real Sociedad | |
| Pozícia | 17 | 6 |
| Body | 14 | 30 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 13 | 4 |
| Body | 10 | 12 |
Forma v lige
| Cadiz | Real Sociedad | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
8 7 |
8
6 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
4 2 |
3
3 2 |
Góly v lige
| Cadiz | Real Sociedad | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
14
24 |
29
18 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
9 |
12
8 |
Celková štatistika pre La Liga
| Zápasy (175) | |
| Víťazstva doma | 44% |
| Remízy | 31% |
| Víťazstva vonku | 25% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (471) | |
| Góly na zápas | 2.69 |
| Góly doma na zápas | 1.50 |
| Góly vonku na zápas | 1.19 |
| Domáci tím skóroval v | 78% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 54% |
| Nad 1.5 | 73% |
| Nad 2.5 | 47% |
| Nad 3.5 | 27% |
Cadiz ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-03 | Granada | - | Cadiz |
| 2024-01-14 | Cadiz | - | Valencia |
| 2024-01-19 | Alaves | - | Cadiz |
| 2024-01-28 | Cadiz | - | Athletic Bilbao |
| 2024-02-04 | Villarreal | - | Cadiz |
| 2024-02-09 | Cadiz | - | Real Betis |
Real Sociedad ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-02 | Real Sociedad | - | Alaves |
| 2024-01-07 | Malaga | - | Real Sociedad |
| 2024-01-13 | Athletic Bilbao | - | Real Sociedad |
| 2024-01-17 | Osasuna | - | Real Sociedad |
| 2024-01-20 | Celta Vigo | - | Real Sociedad |
| 2024-01-23 | Celta Vigo | - | Real Sociedad |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 6.00 | 3.50 | 1.65 |
| Pravdepodobnosť | 15% | 43% | 42% |
| X2 @ 1.13 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.13 |
| Pravdepodobnosť | 27% | 73% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.75 | |
| Pravdepodobnosť | 73% | 27% | |
| Nad 1.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.35 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Pod 2.5 @ 1.57 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.50 | 1.20 | |
| Pravdepodobnosť | 22% | 78% | |
| Pod 3.5 @ 1.20 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.57 | |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% | |
| Áno @ 2.25 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-21 16:01. Možné sú zmeny teraz!
