Africký pohár národov - Skupinová fáza
utorok, 16.01.2024
14:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.85 |
3.10 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
1.91 |
| 41% |
35% |
24% |
1.85 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.57 |
2.25 |
|
|
|
2.88 |
1.40 |
|
|
|
6.00 |
1.13 |
| 59% |
41% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
16% |
84% |
Posledné 3 priame stretnutia
|
2023-10-17 |
Mauritánia
|
1 - 2 |
Burkina
|
|
2019-03-22 |
Burkina
|
1 - 0 |
Mauritánia
|
|
2018-09-08 |
Mauritánia
|
2 - 0 |
Burkina
|
Burkina posledné 12 zápasy
|
2024-01-10 |
Konžská DR
|
1 - 2 |
Burkina
|
|
2024-01-05 |
Irán
|
2 - 1 |
Burkina
|
|
2023-11-21 |
Etiópia
|
0 - 3 |
Burkina
|
|
2023-11-17 |
Burkina
|
1 - 1 |
Guinea-Bissau
|
|
2023-10-17 |
Mauritánia
|
1 - 2 |
Burkina
|
|
2023-10-13 |
Rovníková Guinea
|
0 - 0 |
Burkina
|
|
2023-09-12 |
Maroko
|
1 - 0 |
Burkina
|
|
2023-09-08 |
Burkina
|
0 - 0 |
Eswatini
|
|
2023-06-18 |
Kapverdy
|
3 - 1 |
Burkina
|
|
2023-03-28 |
Togo
|
1 - 1 |
Burkina
|
|
2023-03-24 |
Burkina
|
1 - 0 |
Togo
|
|
2022-11-19 |
Burkina
|
2 - 1 |
Pobrežie Slonov.
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
6 |
1 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
50% |
8% |
Mauritánia posledné 12 zápasy
|
2024-01-06 |
Tunisko
|
0 - 0 |
Mauritánia
|
|
2023-11-21 |
Južný Sudán
|
0 - 0 |
Mauritánia
|
|
2023-11-15 |
Konžská DR
|
2 - 0 |
Mauritánia
|
|
2023-10-17 |
Mauritánia
|
1 - 2 |
Burkina
|
|
2023-10-14 |
Mauritánia
|
2 - 1 |
Madagaskar
|
|
2023-09-09 |
Mauritánia
|
2 - 1 |
Gabon
|
|
2023-06-20 |
Sudán
|
0 - 3 |
Mauritánia
|
|
2023-03-28 |
Mauritánia
|
1 - 1 |
Konžská DR
|
|
2023-03-24 |
Konžská DR
|
3 - 1 |
Mauritánia
|
|
2023-01-27 |
Senegal
|
1 - 0 |
Mauritánia
|
|
2023-01-24 |
Mauritánia
|
1 - 0 |
Mali
|
|
2023-01-20 |
Angola
|
0 - 0 |
Mauritánia
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
7 |
5 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
58% |
42% |
8% |
Burkina ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-20 |
Alžírsko
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-23 |
Angola
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-30 |
Mali
|
- |
Burkina
|
|
2024-03-22 |
Burkina
|
- |
Líbya
|
|
2024-03-25 |
Burkina
|
- |
Líbya
|
|
2024-03-26 |
Niger
|
- |
Burkina
|
Mauritánia ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-20 |
Mauritánia
|
- |
Angola
|
|
2024-01-23 |
Mauritánia
|
- |
Alžírsko
|
|
2024-01-29 |
Kapverdy
|
- |
Mauritánia
|
|
2024-03-22 |
Mauritánia
|
- |
Mali
|
|
2024-03-26 |
Maroko
|
- |
Mauritánia
|
|
2024-06-06 |
Mauritánia
|
- |
Sudán
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.85 |
3.10 |
5.00 |
| Pravdepodobnosť |
41% |
35% |
24% |
|
1 @ 1.85 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.17 |
1.91 |
| Pravdepodobnosť |
74% |
26% |
|
1X @ 1.17 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.57 |
2.25 |
| Pravdepodobnosť |
|
59% |
41% |
|
Nad 1.5 @ 1.57 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.88 |
1.40 |
| Pravdepodobnosť |
|
34% |
66% |
|
Pod 2.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
6.00 |
1.13 |
| Pravdepodobnosť |
|
16% |
84% |
|
Pod 3.5 @ 1.13 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
2.50 |
1.50 |
| Pravdepodobnosť |
|
37% |
63% |
|
Nie @ 1.50 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-16 12:05. Možné sú zmeny teraz!