Majstrovstvá sveta - Kvalifikácia CAF
piatok, 17.11.2023
19:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.96 |
3.01 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.19 |
1.76 |
| 39% |
35% |
26% |
1.96 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.55 |
2.28 |
|
|
|
2.78 |
1.40 |
|
|
|
5.70 |
1.12 |
| 60% |
40% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
17% |
83% |
Posledné 2 priame stretnutia
|
2018-03-22 |
Guinea-Bissau
|
2 - 0 |
Burkina
|
|
2017-01-22 |
Guinea-Bissau
|
0 - 2 |
Burkina
|
Burkina posledné 12 zápasy
|
2023-10-17 |
Mauritánia
|
1 - 2 |
Burkina
|
|
2023-10-13 |
Rovníková Guinea
|
0 - 0 |
Burkina
|
|
2023-09-12 |
Maroko
|
1 - 0 |
Burkina
|
|
2023-09-08 |
Burkina
|
0 - 0 |
Eswatini
|
|
2023-06-18 |
Kapverdy
|
3 - 1 |
Burkina
|
|
2023-03-28 |
Togo
|
1 - 1 |
Burkina
|
|
2023-03-24 |
Burkina
|
1 - 0 |
Togo
|
|
2022-11-19 |
Burkina
|
2 - 1 |
Pobrežie Slonov.
|
|
2022-09-27 |
Burkina
|
2 - 1 |
Komory
|
|
2022-09-23 |
Burkina
|
1 - 0 |
Konžská DR
|
|
2022-09-04 |
Burkina
|
0 - 0 |
Pobrežie Slonov.
|
|
2022-08-27 |
Pobrežie Slonov.
|
0 - 0 |
Burkina
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
5 |
4 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
42% |
33% |
8% |
Guinea-Bissau posledné 12 zápasy
|
2023-10-13 |
Guinea
|
1 - 0 |
Guinea-Bissau
|
|
2023-09-11 |
Guinea-Bissau
|
2 - 1 |
Sierra Leone
|
|
2023-06-14 |
Sv. Tomáš a Prin
|
0 - 1 |
Guinea-Bissau
|
|
2023-03-27 |
Guinea-Bissau
|
0 - 1 |
Nigéria
|
|
2023-03-24 |
Nigéria
|
0 - 1 |
Guinea-Bissau
|
|
2022-11-20 |
Guinea-Bissau
|
0 - 0 |
Gambia
|
|
2022-09-25 |
Martinik
|
1 - 1 |
Guinea-Bissau
|
|
2022-09-02 |
Mauritánia
|
1 - 0 |
Guinea-Bissau
|
|
2022-08-29 |
Guinea-Bissau
|
0 - 1 |
Mauritánia
|
|
2022-07-26 |
Guinea-Bissau
|
1 - 0 |
Gambia
|
|
2022-07-23 |
Gambia
|
1 - 0 |
Guinea-Bissau
|
|
2022-06-13 |
Sierra Leone
|
2 - 2 |
Guinea-Bissau
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
3 |
2 |
1 |
| 33% |
25% |
42% |
|
25% |
17% |
8% |
Burkina ďalšie 6 zápasy
|
2023-11-21 |
Etiópia
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-05 |
Irán
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-10 |
Konžská DR
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-16 |
Burkina
|
- |
Mauritánia
|
|
2024-01-20 |
Alžírsko
|
- |
Burkina
|
|
2024-01-23 |
Angola
|
- |
Burkina
|
Guinea-Bissau ďalšie 6 zápasy
|
2023-11-20 |
Džibutsko
|
- |
Guinea-Bissau
|
|
2024-01-06 |
Mali
|
- |
Guinea-Bissau
|
|
2024-01-13 |
Pobrežie Slonov.
|
- |
Guinea-Bissau
|
|
2024-01-18 |
Rovníková Guinea
|
- |
Guinea-Bissau
|
|
2024-01-22 |
Guinea-Bissau
|
- |
Nigéria
|
|
2024-03-22 |
Sudán
|
- |
Guinea-Bissau
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
1.96 |
3.01 |
4.20 |
| Pravdepodobnosť |
39% |
35% |
26% |
|
1 @ 1.96 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
1.19 |
1.76 |
| Pravdepodobnosť |
68% |
32% |
|
1X @ 1.19 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.55 |
2.28 |
| Pravdepodobnosť |
|
60% |
40% |
|
Nad 1.5 @ 1.55 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.78 |
1.40 |
| Pravdepodobnosť |
|
34% |
66% |
|
Pod 2.5 @ 1.40 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
5.70 |
1.12 |
| Pravdepodobnosť |
|
17% |
83% |
|
Pod 3.5 @ 1.12 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
2.34 |
1.55 |
| Pravdepodobnosť |
|
40% |
60% |
|
Nie @ 1.55 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-17 16:01. Možné sú zmeny teraz!