Premier League - Anglicko
sobota, 17.02.2024
12:30
12:30

Brentford

Liverpool
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Londýn |
| Vonku: | Liverpool |
| Vzdialenosť: | 286.4 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Griffin Park |
| Kapacita: | 12 300 (6 000) |
| Rozmery: | 100 x 67 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Keith Andrews (Irs) |
| Vonku: | Arne Slot (Hol) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 12:30 (12:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 4.00 | 1.62 | 2 | 2.25 | 1.18 | |||
| 20% | 28% | 52% | 1.62 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.00 | 1.80 | ||||||
| 89% | 11% | 67% | 33% | 42% | 58% |
Posledné 5 priame stretnutia
| 2023-11-12 | Liverpool | 3 - 0 | Brentford |
| 2023-05-06 | Liverpool | 1 - 0 | Brentford |
| 2023-01-02 | Brentford | 3 - 1 | Liverpool |
| 2022-01-16 | Liverpool | 3 - 0 | Brentford |
| 2021-09-25 | Brentford | 3 - 3 | Liverpool |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 2 | |
| 20% | 20% | 60% | 80% | 80% | 40% |
Brentford posledné 12 zápasy
| 2024-02-10 | Wolverhampton | 0 - 2 | Brentford |
| 2024-02-05 | Brentford | 1 - 3 | Manchester City |
| 2024-01-31 | Tottenham | 3 - 2 | Brentford |
| 2024-01-20 | Brentford | 3 - 2 | Nottingham |
| 2024-01-16 | Wolverhampton | 2 - 2 | Brentford |
| 2024-01-05 | Brentford | 1 - 1 | Wolverhampton |
| 2023-12-30 | Crystal Palace | 3 - 1 | Brentford |
| 2023-12-27 | Brentford | 1 - 4 | Wolverhampton |
| 2023-12-17 | Brentford | 1 - 2 | Aston Villa |
| 2023-12-09 | Sheffield Utd | 1 - 0 | Brentford |
| 2023-12-06 | Brighton | 2 - 1 | Brentford |
| 2023-12-02 | Brentford | 3 - 1 | Luton |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 7 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 58% |
Liverpool posledné 12 zápasy
| 2024-02-10 | Liverpool | 3 - 1 | Burnley |
| 2024-02-04 | Arsenal | 3 - 1 | Liverpool |
| 2024-01-31 | Liverpool | 4 - 1 | Chelsea |
| 2024-01-28 | Liverpool | 5 - 2 | Norwich |
| 2024-01-24 | Fulham | 1 - 1 | Liverpool |
| 2024-01-21 | Bournemouth | 0 - 4 | Liverpool |
| 2024-01-10 | Liverpool | 2 - 1 | Fulham |
| 2024-01-07 | Arsenal | 0 - 2 | Liverpool |
| 2024-01-01 | Liverpool | 4 - 2 | Newcastle |
| 2023-12-26 | Burnley | 0 - 2 | Liverpool |
| 2023-12-23 | Liverpool | 1 - 1 | Arsenal |
| 2023-12-20 | Liverpool | 5 - 1 | West Ham |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 12 | 8 | 7 | |
| 75% | 17% | 8% | 100% | 67% | 58% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Liverpool | 24 | +32 | 54 |
| 2 | Manchester City | 23 | +31 | 52 |
| 3 | Arsenal | 24 | +31 | 52 |
| 4 | Tottenham | 24 | +15 | 47 |
| 5 | Aston Villa | 24 | +18 | 46 |
| 6 | Manchester Utd | 24 | 0 | 41 |
| 7 | Newcastle | 24 | +12 | 36 |
| 8 | West Ham | 24 | -6 | 36 |
| 9 | Brighton | 24 | +3 | 35 |
| 10 | Chelsea | 24 | +1 | 34 |
| 11 | Wolverhampton | 24 | -2 | 32 |
| 12 | Fulham | 24 | -6 | 29 |
| 13 | Bournemouth | 23 | -13 | 27 |
| 14 | Brentford | 23 | -5 | 25 |
| 15 | Crystal Palace | 24 | -16 | 24 |
| 16 | Everton | 24 | -6 | 21 |
| 17 | Luton | 23 | -12 | 20 |
| 18 | Nottingham | 24 | -14 | 17 |
| 19 | Burnley | 24 | -25 | 13 |
| 20 | Sheffield Utd | 24 | -38 | 13 |
Chronológia zápasov v lige
| Brentford | |
| Liverpool | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Brentford | Liverpool |
|---|---|---|---|
| 1 | Liverpool | - | |
| 2 | Manchester City | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Arsenal | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Tottenham | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Aston Villa | 1 - 2 | |
| 6 | Manchester Utd | ||
| 7 | Newcastle | 1 - 2 | |
| 8 | West Ham | 3 - 2 | |
| 9 | Brighton | 2 - 2 | |
| 10 | Chelsea | 1 - 1 | |
| 11 | Wolverhampton | 1 - 4 | 1 - 3 |
| 12 | Fulham | ||
| 13 | Bournemouth | 2 - 2 | 0 - 4 |
| 14 | Brentford | - | |
| 15 | Crystal Palace | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Everton | 1 - 3 | |
| 17 | Luton | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Nottingham | 3 - 2 | |
| 19 | Burnley | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Sheffield Utd | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Brentford | Liverpool | |
| Pozícia | 14 | 1 |
| Body | 25 | 54 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 13 | 3 |
| Body | 15 | 22 |
Forma v lige
| Brentford | Liverpool | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
4 12 |
16
6 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
3 5 |
6
4 2 |
Góly v lige
| Brentford | Liverpool | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
34
39 |
55
23 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
21
23 |
22
13 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (238) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 20% |
| Víťazstva vonku | 34% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (767) | |
| Góly na zápas | 3.22 |
| Góly doma na zápas | 1.77 |
| Góly vonku na zápas | 1.45 |
| Domáci tím skóroval v | 82% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 61% |
| Nad 1.5 | 85% |
| Nad 2.5 | 65% |
| Nad 3.5 | 43% |
Brentford ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-20 | Manchester City | - | Brentford |
| 2024-02-26 | West Ham | - | Brentford |
| 2024-03-02 | Brentford | - | Chelsea |
| 2024-03-09 | Arsenal | - | Brentford |
| 2024-03-16 | Burnley | - | Brentford |
| 2024-03-30 | Brentford | - | Manchester Utd |
Liverpool ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-21 | Liverpool | - | Luton |
| 2024-02-25 | Chelsea | - | Liverpool |
| 2024-02-28 | Liverpool | - | Southampton |
| 2024-03-02 | Nottingham | - | Liverpool |
| 2024-03-07 | Sparta Praha | - | Liverpool |
| 2024-03-10 | Liverpool | - | Manchester City |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.75 | 4.00 | 1.62 |
| Pravdepodobnosť | 20% | 28% | 52% |
| 2 @ 1.62 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.25 | 1.18 |
| Pravdepodobnosť | 28% | 72% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 6.00 | |
| Pravdepodobnosť | 89% | 11% | |
| Nad 1.5 @ 1.13 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.70 | |
| Pravdepodobnosť | 67% | 33% | |
| Nad 2.5 @ 1.44 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Pod 3.5 @ 1.80 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravdepodobnosť | 64% | 36% | |
| Áno @ 1.50 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-17 08:03. Možné sú zmeny teraz!
