PrvaLiga - Slovinsko

nedeľa, 03.12.2023
12:00
Bravo

Bravo

Mura

Mura

2 - 0
(1 - 0,  1 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Ljubljana
Vonku: Murska Sobota
Vzdialenosť: 144.5 km
Štadión
Štadión: Siska Sports Park
Kapacita: 2 308
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 12:00 (13:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.20 3.25 3.00 1 1.35 1.61
51% 13% 36% 2.20 58% 42%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.00 1.98 1.72 3.40 1.27
85% 15% 43% 57% 25% 75%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-09-16 Mura 1 - 1 Bravo
2023-04-29 Mura 0 - 1 Bravo
2023-02-25 Bravo 0 - 0 Mura
2022-11-24 Mura 2 - 2 Bravo
2022-11-02 Mura 1 - 0 Bravo
2022-08-20 Bravo 0 - 1 Mura
2022-04-09 Bravo 1 - 2 Mura
2022-02-13 Mura 2 - 2 Bravo
2021-10-27 Mura 1 - 1 Bravo
2021-10-03 Bravo 0 - 0 Mura
2021-07-31 Mura 1 - 1 Bravo
2021-05-08 Mura 2 - 2 Bravo
V R P +1.5 +2.5 +3.5
1 8 3 7 4 3
8% 67% 25% 58% 33% 25%

Bravo posledné 12 zápasy

2023-11-26 Bravo 0 - 2 Celje
2023-11-10 Aluminij 1 - 1 Bravo
2023-11-05 Bravo 0 - 2 NK Radomlje
2023-10-28 FC Koper 1 - 1 Bravo
2023-10-22 Bravo 2 - 1 Maribor
2023-10-07 Celje 2 - 1 Bravo
2023-09-30 Bravo 3 - 2 Domžale
2023-09-27 NK Rogaska 2 - 0 Bravo
2023-09-23 Bravo 4 - 2 Ol. Ľubľana
2023-09-16 Mura 1 - 1 Bravo
2023-09-02 Bravo 2 - 0 Aluminij
2023-08-27 NK Radomlje 1 - 2 Bravo
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 12 5 2
42% 25% 33% 100% 42% 17%

Mura posledné 12 zápasy

2023-11-26 Mura 0 - 0 Maribor
2023-11-12 Ol. Ľubľana 1 - 0 Mura
2023-11-04 Mura 1 - 0 Aluminij
2023-10-29 NK Radomlje 1 - 1 Mura
2023-10-22 Mura 2 - 2 FC Koper
2023-10-07 Maribor 3 - 1 Mura
2023-09-30 Mura 0 - 2 Celje
2023-09-27 Domžale 0 - 2 Mura
2023-09-23 NK Rogaska 0 - 2 Mura
2023-09-16 Mura 1 - 1 Bravo
2023-09-03 Mura 1 - 3 Ol. Ľubľana
2023-08-25 Aluminij 0 - 1 Mura
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 8 3 3
33% 33% 33% 67% 25% 25%

Tabuľka PrvaLiga

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Celje 16 12 2 2 34 12 +22 38
2 Ol. Ľubľana 16 10 3 3 32 19 +13 33
3 FC Koper 16 8 5 3 26 16 +10 29
4 Maribor 16 7 3 6 22 17 +5 24
5 Bravo 16 6 4 6 21 23 -2 22
6 Domžale 17 6 2 9 24 27 -3 20
7 Mura 16 5 4 7 17 24 -7 19
8 NK Radomlje 17 4 4 9 16 26 -10 16
9 Aluminij 16 4 3 9 19 26 -7 15
10 NK Rogaska 16 3 2 11 12 33 -21 11

Chronológia zápasov v lige

Bravo                 
Mura                 
Doma                 
Vonku                 

Zápasy doma/vonku

P Klub Bravo Mura
1 Celje 0 - 2 5 - 0
2 Ol. Ľubľana 4 - 2 1 - 0
3 FC Koper 0 - 3 1 - 3
4 Maribor 2 - 1 3 - 1
5 Bravo -  
6 Domžale 3 - 2 0 - 2
7 Mura   -
8 NK Radomlje 0 - 2 1 - 1
9 Aluminij 2 - 0 0 - 1
10 NK Rogaska 2 - 0 0 - 2

Pozícia v lige

  Bravo Mura
Pozícia 5 7
Body 22 19
  Doma Vonku
Pozícia 4 4
Body 15 13

Forma v lige

  Bravo Mura
Víťazstva
Remízy
Prehry
6       
4     
6       
5      
4     
7        
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
5      
0  
3    
4     
1  
3    

Góly v lige

  Bravo Mura
Strelené góly
Inkasované góly
21                      
23                        
17                  
24                         
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
13              
12             
10           
11            

Celková štatistika pre PrvaLiga

Zápasy   (81)
Víťazstva doma 40%
Remízy 20%
Víťazstva vonku 41%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (223)
Góly na zápas 2.75
Góly doma na zápas 1.38
Góly vonku na zápas 1.37
Domáci tím skóroval v 73%
Hosťujúci tím skóroval v 78%
Obidva Tímy Skórujú 53%
Nad 1.5 83%
Nad 2.5 49%
Nad 3.5 27%

Bravo ďalšie 6 zápasy

2023-12-07 Ol. Ľubľana - Bravo
2023-12-10 Bravo - NK Rogaska
2023-12-16 Domžale - Bravo
2024-01-17 Rijeka - Bravo
2024-01-26 SV Ried - Bravo
2024-01-30 Rukh Vynnyky - Bravo

Mura ďalšie 6 zápasy

2023-12-07 Mura - NK Rogaska
2023-12-10 Mura - Domžale
2023-12-17 Celje - Mura
2024-01-22 Mura - Kisvarda
2024-01-24 Rakow Czest. - Mura
2024-01-26 Mura - TS Galaxy

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.20 3.25 3.00
Pravdepodobnosť 51% 13% 36%
1 @ 2.20
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.35 1.61
Pravdepodobnosť 58% 42%
1X @ 1.35
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.33 3.00
Pravdepodobnosť   85% 15%
Nad 1.5 @ 1.33
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.98 1.72
Pravdepodobnosť   43% 57%
Pod 2.5 @ 1.72
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.40 1.27
Pravdepodobnosť   25% 75%
Pod 3.5 @ 1.27
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.80 1.87
Pravdepodobnosť   52% 48%
Áno @ 1.80

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-03 08:04. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play