1. Lig - Turecko
nedeľa, 28.01.2024
10:30
10:30

Bodrum

Genclerbirligi
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Bodrum |
| Vonku: | Ankara |
| Vzdialenosť: | 570.5 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 10:30 (13:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.50 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.91 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.25 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.98 | 1.83 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 41% | 59% | 17% | 83% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-08-26 | Genclerbirligi | 1 - 0 | Bodrum |
| 2023-04-28 | Genclerbirligi | 2 - 1 | Bodrum |
| 2022-12-03 | Bodrum | 2 - 0 | Genclerbirligi |
Bodrum posledné 12 zápasy
| 2024-01-20 | Erzurumspor | 1 - 0 | Bodrum |
| 2024-01-17 | Gaziantep FK | 1 - 0 | Bodrum |
| 2024-01-13 | Bodrum | 4 - 0 | Giresunspor |
| 2023-12-24 | Bodrum | 3 - 0 | Goztepe |
| 2023-12-19 | Kocaelispor | 1 - 1 | Bodrum |
| 2023-12-09 | Bodrum | 1 - 1 | Tuzlaspor |
| 2023-12-06 | Bodrum | 2 - 1 | Menemenspor |
| 2023-12-02 | Sanliurfaspor | 0 - 2 | Bodrum |
| 2023-11-25 | Bodrum | 0 - 1 | Adanaspor |
| 2023-11-11 | Keciorengucu | 1 - 1 | Bodrum |
| 2023-11-05 | Bodrum | 2 - 0 | Manisa |
| 2023-10-28 | Boluspor | 2 - 1 | Bodrum |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Genclerbirligi posledné 12 zápasy
| 2024-01-21 | Genclerbirligi | 3 - 1 | Sakaryaspor |
| 2024-01-18 | Kayserispor | 1 - 2 | Genclerbirligi |
| 2024-01-14 | Umraniyespor | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2024-01-09 | Din. Bucuresti | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2024-01-06 | Genclerbirligi | 1 - 4 | Kaiserslautern |
| 2023-12-23 | Genclerbirligi | 0 - 2 | Tuzlaspor |
| 2023-12-19 | Giresunspor | 0 - 1 | Genclerbirligi |
| 2023-12-10 | Genclerbirligi | 0 - 3 | Goztepe |
| 2023-12-03 | Erzurumspor | 1 - 1 | Genclerbirligi |
| 2023-11-27 | Genclerbirligi | 1 - 1 | Keciorengucu |
| 2023-11-10 | Adanaspor | 0 - 2 | Genclerbirligi |
| 2023-11-04 | Genclerbirligi | 0 - 0 | Boluspor |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 33% | 17% |
Tabuľka 1. Lig
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Eyupspor | 20 | +36 | 48 |
| 2 | Goztepe | 20 | +18 | 39 |
| 3 | Kocaelispor | 19 | +9 | 36 |
| 4 | Corum | 20 | +16 | 34 |
| 5 | Bodrum | 19 | +13 | 32 |
| 6 | Sakaryaspor | 19 | +7 | 32 |
| 7 | Genclerbirligi | 19 | +2 | 31 |
| 8 | Bandirmaspor | 19 | +7 | 30 |
| 9 | Boluspor | 19 | -5 | 26 |
| 10 | Erzurumspor | 20 | 0 | 23 |
| 11 | Manisa | 20 | +1 | 23 |
| 12 | Umraniyespor | 19 | -5 | 23 |
| 13 | Keciorengucu | 20 | -8 | 23 |
| 14 | Adanaspor | 20 | -14 | 20 |
| 15 | Sanliurfaspor | 19 | -9 | 19 |
| 16 | Tuzlaspor | 20 | -16 | 19 |
| 17 | Giresunspor | 19 | -25 | 6 |
| 18 | Altay | 19 | -27 | 5 |
Chronológia zápasov v lige
| Bodrum | |
| Genclerbirligi | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Bodrum | Genclerbirligi |
|---|---|---|---|
| 1 | Eyupspor | ||
| 2 | Goztepe | 3 - 0 | |
| 3 | Kocaelispor | 2 - 2 | |
| 4 | Corum | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 5 | Bodrum | - | |
| 6 | Sakaryaspor | 0 - 0 | |
| 7 | Genclerbirligi | - | |
| 8 | Bandirmaspor | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 9 | Boluspor | ||
| 10 | Erzurumspor | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Manisa | 2 - 0 | |
| 12 | Umraniyespor | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Keciorengucu | ||
| 14 | Adanaspor | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Sanliurfaspor | 1 - 2 | |
| 16 | Tuzlaspor | 1 - 1 | |
| 17 | Giresunspor | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Altay |
Pozícia v lige
| Bodrum | Genclerbirligi | |
| Pozícia | 5 | 7 |
| Body | 32 | 31 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 7 |
| Body | 20 | 16 |
Forma v lige
| Bodrum | Genclerbirligi | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
9
5 5 |
8
7 4 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
6
2 1 |
4
4 1 |
Góly v lige
| Bodrum | Genclerbirligi | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
14 |
23
21 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
4 |
11
9 |
Celková štatistika pre 1. Lig
| Zápasy (175) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 35% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (430) | |
| Góly na zápas | 2.46 |
| Góly doma na zápas | 1.33 |
| Góly vonku na zápas | 1.13 |
| Domáci tím skóroval v | 68% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 70% |
| Obidva Tímy Skórujú | 45% |
| Nad 1.5 | 74% |
| Nad 2.5 | 46% |
| Nad 3.5 | 21% |
Bodrum ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-03 | Umraniyespor | - | Bodrum |
| 2024-02-10 | Bodrum | - | Sakaryaspor |
| 2024-02-18 | Bodrum | - | Altay |
| 2024-02-24 | Corum | - | Bodrum |
| 2024-03-02 | Bodrum | - | Eyupspor |
| 2024-03-09 | Bandirmaspor | - | Bodrum |
Genclerbirligi ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-04 | Genclerbirligi | - | Corum |
| 2024-02-08 | Genclerbirligi | - | Trabzonspor |
| 2024-02-12 | Eyupspor | - | Genclerbirligi |
| 2024-02-19 | Genclerbirligi | - | Bandirmaspor |
| 2024-02-25 | Manisa | - | Genclerbirligi |
| 2024-03-04 | Genclerbirligi | - | Sanliurfaspor |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 3.50 | 3.80 |
| Pravdepodobnosť | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.25 | 1.91 |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.40 | |
| Pravdepodobnosť | 73% | 27% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.83 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.30 | |
| Pravdepodobnosť | 17% | 83% | |
| Pod 3.5 @ 1.30 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.83 | |
| Pravdepodobnosť | 44% | 56% | |
| Nie @ 1.83 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-28 08:06. Možné sú zmeny teraz!
