V-League - Vietnam
piatok, 22.12.2023
11:00
11:00

Becamex HoChiMinh

Thanh Hoa
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Thu Dau Mot |
| Vonku: | Thanh Hoa |
| Vzdialenosť: | 984.6 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 11:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.25 | 2.05 | 1X | 1.68 | 1.33 | |||
| 43% | 23% | 34% | 1.68 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.98 | 1.73 | 3.40 | 1.27 | ||||||
| 82% | 18% | 35% | 65% | 32% | 68% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-06-01 | Becamex HoChiMinh | 1 - 1 | Thanh Hoa |
| 2022-11-09 | Becamex HoChiMinh | 4 - 2 | Thanh Hoa |
| 2022-03-01 | Thanh Hoa | 0 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2021-01-16 | Becamex HoChiMinh | 1 - 0 | Thanh Hoa |
| 2020-07-18 | Becamex HoChiMinh | 0 - 1 | Thanh Hoa |
| 2020-05-31 | Becamex HoChiMinh | 1 - 0 | Thanh Hoa |
| 2019-10-23 | Becamex HoChiMinh | 1 - 1 | Thanh Hoa |
| 2019-02-21 | Thanh Hoa | 1 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2018-10-15 | Becamex HoChiMinh | 3 - 1 | Thanh Hoa |
| 2018-06-22 | Thanh Hoa | 3 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2018-04-15 | Becamex HoChiMinh | 3 - 3 | Thanh Hoa |
| 2017-11-03 | Thanh Hoa | 1 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 4 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 33% | 33% |
Becamex HoChiMinh posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Becamex HoChiMinh | 3 - 2 | Nam Dinh FC |
| 2023-12-10 | Khanh Hoa | 0 - 2 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-12-03 | HA Gia Lai | 1 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-11-28 | Cong An HoChiMinh | 1 - 2 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-11-24 | Becamex HoChiMinh | 0 - 1 | TT Hanoi |
| 2023-11-04 | Becamex HoChiMinh | 1 - 0 | Hai Phong |
| 2023-10-29 | Binh Dinh | 0 - 2 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-08-11 | Cong An HoChiMinh | 0 - 0 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-08-05 | Becamex HoChiMinh | 3 - 0 | Khanh Hoa |
| 2023-07-29 | Song Lam NA | 0 - 2 | Becamex HoChiMinh |
| 2023-07-23 | Becamex HoChiMinh | 1 - 2 | HA Gia Lai |
| 2023-07-15 | SHB Da Nang | 0 - 0 | Becamex HoChiMinh |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 4 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 33% | 8% |
Thanh Hoa posledné 12 zápasy
| 2023-12-16 | Thanh Hoa | 1 - 1 | Cong An HoChiMinh |
| 2023-12-09 | Binh Dinh | 2 - 3 | Thanh Hoa |
| 2023-12-02 | Khanh Hoa | 0 - 2 | Thanh Hoa |
| 2023-11-04 | Thanh Hoa | 3 - 1 | Song Lam NA |
| 2023-10-27 | Viettel | 1 - 1 | Thanh Hoa |
| 2023-10-21 | Thanh Hoa | 2 - 2 | Hong Linh Ha Tinh |
| 2023-10-06 | Cong An Ha Noi | 1 - 3 | Thanh Hoa |
| 2023-08-27 | Cong An Ha Noi | 1 - 1 | Thanh Hoa |
| 2023-08-20 | Thanh Hoa | 0 - 0 | Viettel |
| 2023-08-12 | Thanh Hoa | 1 - 3 | TT Hanoi |
| 2023-08-06 | Thanh Hoa | 0 - 1 | Viettel |
| 2023-08-02 | Hong Linh Ha Tinh | 0 - 0 | Thanh Hoa |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 5 | 5 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 42% | 42% |
Tabuľka V-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Becamex HoChiMinh | 6 | +5 | 13 |
| 2 | Nam Dinh FC | 6 | +4 | 13 |
| 3 | Thanh Hoa | 6 | +5 | 12 |
| 4 | Hai Phong | 6 | +5 | 11 |
| 5 | Binh Dinh | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Cong An Ha Noi | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Cong An HoChiMinh | 6 | +3 | 9 |
| 8 | TT Hanoi | 6 | 0 | 9 |
| 9 | Viettel | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Quang Nam | 6 | -1 | 6 |
| 11 | Song Lam NA | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Khanh Hoa | 6 | -8 | 3 |
| 13 | HA Gia Lai | 6 | -7 | 2 |
| 14 | Hong Linh Ha Tinh | 6 | -8 | 2 |
Chronológia zápasov v lige
| Becamex HoChiMinh | |
| Thanh Hoa | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Becamex HoChiMinh | Thanh Hoa |
|---|---|---|---|
| 1 | Becamex HoChiMinh | - | |
| 2 | Nam Dinh FC | 3 - 2 | |
| 3 | Thanh Hoa | - | |
| 4 | Hai Phong | 1 - 0 | |
| 5 | Binh Dinh | 2 - 3 | |
| 6 | Cong An Ha Noi | ||
| 7 | Cong An HoChiMinh | ||
| 8 | TT Hanoi | 0 - 1 | |
| 9 | Viettel | 1 - 1 | |
| 10 | Quang Nam | ||
| 11 | Song Lam NA | ||
| 12 | Khanh Hoa | 0 - 2 | |
| 13 | HA Gia Lai | ||
| 14 | Hong Linh Ha Tinh |
Pozícia v lige
| Becamex HoChiMinh | Thanh Hoa | |
| Pozícia | 1 | 3 |
| Body | 13 | 12 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 3 |
| Body | 6 | 7 |
Forma v lige
| Becamex HoChiMinh | Thanh Hoa | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
1 1 |
3
3 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
0 1 |
2
1 0 |
Góly v lige
| Becamex HoChiMinh | Thanh Hoa | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
4 |
12
7 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
4
3 |
6
3 |
Celková štatistika pre V-League
| Zápasy (42) | |
| Víťazstva doma | 36% |
| Remízy | 31% |
| Víťazstva vonku | 33% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (118) | |
| Góly na zápas | 2.81 |
| Góly doma na zápas | 1.38 |
| Góly vonku na zápas | 1.43 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 79% |
| Obidva Tímy Skórujú | 57% |
| Nad 1.5 | 81% |
| Nad 2.5 | 40% |
| Nad 3.5 | 31% |
Becamex HoChiMinh ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-26 | Cong An Ha Noi | - | Becamex HoChiMinh |
| 2024-02-17 | Becamex HoChiMinh | - | Quang Nam |
| 2024-02-23 | Viettel | - | Becamex HoChiMinh |
| 2024-02-28 | Becamex HoChiMinh | - | Hong Linh Ha Tinh |
| 2024-03-03 | Cong An HoChiMinh | - | Becamex HoChiMinh |
| 2024-03-09 | Becamex HoChiMinh | - | Song Lam NA |
Thanh Hoa ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-27 | Quang Nam | - | Thanh Hoa |
| 2024-02-18 | Thanh Hoa | - | TT Hanoi |
| 2024-02-23 | Thanh Hoa | - | Hai Phong |
| 2024-02-27 | Cong An Ha Noi | - | Thanh Hoa |
| 2024-03-02 | Thanh Hoa | - | HA Gia Lai |
| 2024-03-08 | Nam Dinh FC | - | Thanh Hoa |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.00 | 3.25 | 2.05 |
| Pravdepodobnosť | 43% | 23% | 34% |
| 1X @ 1.68 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.68 | 1.33 |
| Pravdepodobnosť | 55% | 45% |
| 1X @ 1.68 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.32 | 3.10 | |
| Pravdepodobnosť | 82% | 18% | |
| Nad 1.5 @ 1.32 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.73 | |
| Pravdepodobnosť | 35% | 65% | |
| Pod 2.5 @ 1.73 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.27 | |
| Pravdepodobnosť | 32% | 68% | |
| Pod 3.5 @ 1.27 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.83 | 1.85 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Áno @ 1.83 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-22 08:02. Možné sú zmeny teraz!
