Fußball-Bundesliga - Nemecko
nedeľa, 21.01.2024
14:30
14:30

Bayern

Brémy
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Mníchov |
| Vonku: | Brémy |
| Vzdialenosť: | 582.6 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Allianz Arena |
| Kapacita: | 71 437 (67 812) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Vincent Kompany (Bel) |
| Vonku: | Daniel Thioune (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:30 (15:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.09 | 11.00 | 23.00 | 1 | 1.01 | 8.00 | |||
| 63% | 25% | 12% | 1.09 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.06 | 10.00 | 1.22 | 4.33 | 1.57 | 2.38 | ||||||
| 89% | 11% | 72% | 28% | 51% | 49% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-08-18 | Brémy | 0 - 4 | Bayern |
| 2023-05-06 | Brémy | 1 - 2 | Bayern |
| 2022-11-08 | Bayern | 6 - 1 | Brémy |
| 2021-03-13 | Brémy | 1 - 3 | Bayern |
| 2020-11-21 | Bayern | 1 - 1 | Brémy |
| 2020-06-16 | Brémy | 0 - 1 | Bayern |
| 2019-12-14 | Bayern | 6 - 1 | Brémy |
| 2019-04-24 | Brémy | 2 - 3 | Bayern |
| 2019-04-20 | Bayern | 1 - 0 | Brémy |
| 2018-12-01 | Brémy | 1 - 2 | Bayern |
| 2018-01-21 | Bayern | 4 - 2 | Brémy |
| 2017-08-26 | Brémy | 0 - 2 | Bayern |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 1 | 0 | 10 | 8 | 6 | |
| 92% | 8% | 0% | 83% | 67% | 50% |
Bayern posledné 12 zápasy
| 2024-01-12 | Bayern | 3 - 0 | Hoffenheim |
| 2024-01-06 | Basel | 1 - 1 | Bayern |
| 2023-12-20 | Wolfsburg | 1 - 2 | Bayern |
| 2023-12-17 | Bayern | 3 - 0 | Stuttgart |
| 2023-12-12 | Manchester Utd | 0 - 1 | Bayern |
| 2023-12-09 | Frankfurt | 5 - 1 | Bayern |
| 2023-11-29 | Bayern | 0 - 0 | Copenhagen |
| 2023-11-24 | Kolín n. R. | 0 - 1 | Bayern |
| 2023-11-11 | Bayern | 4 - 2 | Heidenheim |
| 2023-11-08 | Bayern | 2 - 1 | Galatasaray |
| 2023-11-04 | Dortmund | 0 - 4 | Bayern |
| 2023-11-01 | Saarbrucken | 2 - 1 | Bayern |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 8 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 67% | 25% |
Brémy posledné 12 zápasy
| 2024-01-14 | Bochum | 1 - 1 | Brémy |
| 2024-01-07 | E. Braunschweig | 3 - 1 | Brémy |
| 2023-12-19 | Brémy | 1 - 1 | RB Lipsko |
| 2023-12-15 | Mönchengladbach | 2 - 2 | Brémy |
| 2023-12-09 | Brémy | 2 - 0 | Augsburg |
| 2023-12-02 | Stuttgart | 2 - 0 | Brémy |
| 2023-11-25 | Brémy | 0 - 3 | Leverkusen |
| 2023-11-16 | Brémy | 1 - 2 | Rostock |
| 2023-11-12 | Brémy | 2 - 2 | Frankfurt |
| 2023-11-05 | Wolfsburg | 2 - 2 | Brémy |
| 2023-10-28 | Brémy | 2 - 0 | Union Berlín |
| 2023-10-20 | Dortmund | 1 - 0 | Brémy |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 50% | 33% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 18 | +36 | 48 |
| 2 | Bayern | 16 | +37 | 41 |
| 3 | Stuttgart | 18 | +15 | 34 |
| 4 | RB Lipsko | 18 | +19 | 33 |
| 5 | Dortmund | 18 | +12 | 33 |
| 6 | Frankfurt | 18 | +7 | 28 |
| 7 | Freiburg | 18 | -4 | 28 |
| 8 | Hoffenheim | 18 | -2 | 24 |
| 9 | Heidenheim | 18 | -7 | 22 |
| 10 | Wolfsburg | 18 | -7 | 21 |
| 11 | Mönchengladbach | 17 | -2 | 20 |
| 12 | Bochum | 18 | -14 | 20 |
| 13 | Augsburg | 17 | -8 | 18 |
| 14 | Brémy | 17 | -7 | 17 |
| 15 | Union Berlín | 16 | -14 | 14 |
| 16 | Mainz | 17 | -15 | 11 |
| 17 | Kolín n. R. | 18 | -22 | 11 |
| 18 | Darmstadt | 18 | -24 | 11 |
Chronológia zápasov v lige
| Bayern | |
| Brémy | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Bayern | Brémy |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 2 - 2 | |
| 2 | Bayern | - | |
| 3 | Stuttgart | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | RB Lipsko | ||
| 5 | Dortmund | 1 - 0 | |
| 6 | Frankfurt | ||
| 7 | Freiburg | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Hoffenheim | 3 - 0 | |
| 9 | Heidenheim | 4 - 2 | 4 - 2 |
| 10 | Wolfsburg | 2 - 2 | |
| 11 | Mönchengladbach | 2 - 2 | |
| 12 | Bochum | 7 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Augsburg | 3 - 1 | |
| 14 | Brémy | - | |
| 15 | Union Berlín | ||
| 16 | Mainz | ||
| 17 | Kolín n. R. | ||
| 18 | Darmstadt | 8 - 0 | 4 - 2 |
Pozícia v lige
| Bayern | Brémy | |
| Pozícia | 2 | 14 |
| Body | 41 | 17 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 18 |
| Body | 22 | 3 |
Forma v lige
| Bayern | Brémy | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
13
2 1 |
4
5 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
1 0 |
0
3 5 |
Góly v lige
| Bayern | Brémy | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
52
15 |
24
31 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
33
5 |
9
17 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (158) | |
| Víťazstva doma | 46% |
| Remízy | 25% |
| Víťazstva vonku | 28% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (519) | |
| Góly na zápas | 3.28 |
| Góly doma na zápas | 1.91 |
| Góly vonku na zápas | 1.37 |
| Domáci tím skóroval v | 83% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 74% |
| Obidva Tímy Skórujú | 61% |
| Nad 1.5 | 86% |
| Nad 2.5 | 66% |
| Nad 3.5 | 44% |
Bayern ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-24 | Bayern | - | Union Berlín |
| 2024-01-27 | Augsburg | - | Bayern |
| 2024-02-03 | Bayern | - | Mönchengladbach |
| 2024-02-10 | Leverkusen | - | Bayern |
| 2024-02-14 | Lazio | - | Bayern |
| 2024-02-18 | Bochum | - | Bayern |
Brémy ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-27 | Brémy | - | Freiburg |
| 2024-02-03 | Mainz | - | Brémy |
| 2024-02-10 | Brémy | - | Heidenheim |
| 2024-02-16 | Kolín n. R. | - | Brémy |
| 2024-02-24 | Brémy | - | Darmstadt |
| 2024-03-03 | Hoffenheim | - | Brémy |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.09 | 11.00 | 23.00 |
| Pravdepodobnosť | 63% | 25% | 12% |
| 1 @ 1.09 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.01 | 8.00 |
| Pravdepodobnosť | 83% | 17% |
| 1X @ 1.01 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.06 | 10.00 | |
| Pravdepodobnosť | 89% | 11% | |
| Nad 1.5 @ 1.06 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 4.33 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Nad 2.5 @ 1.22 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.57 | 2.38 | |
| Pravdepodobnosť | 51% | 49% | |
| Nad 3.5 @ 1.57 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.75 | |
| Pravdepodobnosť | 54% | 46% | |
| Áno @ 2.00 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-21 12:04. Možné sú zmeny teraz!
