Fußball-Bundesliga - Nemecko
nedeľa, 17.12.2023
18:30
18:30

Bayern

Stuttgart
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Mníchov |
| Vonku: | Stuttgart |
| Vzdialenosť: | 190.8 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Allianz Arena |
| Kapacita: | 71 437 (67 812) |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Vincent Kompany (Bel) |
| Vonku: | Sebastian Hoenes (Nem) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:30 (19:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 5.75 | 6.00 | 1 | 1.13 | 2.75 | |||
| 44% | 31% | 25% | 1.40 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 8.00 | 1.30 | 3.50 | 1.80 | 2.00 | ||||||
| 92% | 8% | 77% | 23% | 57% | 43% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-03-04 | Stuttgart | 1 - 2 | Bayern |
| 2022-09-10 | Bayern | 2 - 2 | Stuttgart |
| 2022-05-08 | Bayern | 2 - 2 | Stuttgart |
| 2021-12-14 | Stuttgart | 0 - 5 | Bayern |
| 2021-03-20 | Bayern | 4 - 0 | Stuttgart |
| 2020-11-28 | Stuttgart | 1 - 3 | Bayern |
| 2019-01-27 | Bayern | 4 - 1 | Stuttgart |
| 2018-09-01 | Stuttgart | 0 - 3 | Bayern |
| 2018-05-12 | Bayern | 1 - 4 | Stuttgart |
| 2017-12-16 | Stuttgart | 0 - 1 | Bayern |
| 2016-04-09 | Stuttgart | 1 - 3 | Bayern |
| 2015-11-07 | Bayern | 4 - 0 | Stuttgart |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 11 | 11 | 9 | |
| 75% | 17% | 8% | 92% | 92% | 75% |
Bayern posledné 12 zápasy
| 2023-12-12 | Manchester Utd | 0 - 1 | Bayern |
| 2023-12-09 | Frankfurt | 5 - 1 | Bayern |
| 2023-11-29 | Bayern | 0 - 0 | Copenhagen |
| 2023-11-24 | Kolín n. R. | 0 - 1 | Bayern |
| 2023-11-11 | Bayern | 4 - 2 | Heidenheim |
| 2023-11-08 | Bayern | 2 - 1 | Galatasaray |
| 2023-11-04 | Dortmund | 0 - 4 | Bayern |
| 2023-11-01 | Saarbrucken | 2 - 1 | Bayern |
| 2023-10-28 | Bayern | 8 - 0 | Darmstadt |
| 2023-10-24 | Galatasaray | 1 - 3 | Bayern |
| 2023-10-21 | Mainz | 1 - 3 | Bayern |
| 2023-10-08 | Bayern | 3 - 0 | Freiburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 9 | 6 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 75% | 50% |
Stuttgart posledné 12 zápasy
| 2023-12-10 | Stuttgart | 1 - 1 | Leverkusen |
| 2023-12-06 | Stuttgart | 2 - 0 | Dortmund |
| 2023-12-02 | Stuttgart | 2 - 0 | Brémy |
| 2023-11-25 | Frankfurt | 1 - 2 | Stuttgart |
| 2023-11-16 | Stuttgart | 2 - 0 | Norimberg |
| 2023-11-11 | Stuttgart | 2 - 1 | Dortmund |
| 2023-11-05 | Heidenheim | 2 - 0 | Stuttgart |
| 2023-10-31 | Stuttgart | 1 - 0 | Union Berlín |
| 2023-10-28 | Stuttgart | 2 - 3 | Hoffenheim |
| 2023-10-21 | Union Berlín | 0 - 3 | Stuttgart |
| 2023-10-12 | Stuttgart | 5 - 1 | Wehen |
| 2023-10-07 | Stuttgart | 3 - 1 | Wolfsburg |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 6 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 50% | 25% |
Tabuľka Fußball-Bundesliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 14 | +27 | 36 |
| 2 | Bayern | 13 | +30 | 32 |
| 3 | RB Lipsko | 15 | +21 | 32 |
| 4 | Stuttgart | 14 | +18 | 31 |
| 5 | Dortmund | 15 | +5 | 26 |
| 6 | Hoffenheim | 15 | +2 | 23 |
| 7 | Frankfurt | 14 | +8 | 21 |
| 8 | Freiburg | 14 | -6 | 21 |
| 9 | Wolfsburg | 15 | -6 | 19 |
| 10 | Augsburg | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Mönchengladbach | 15 | -3 | 17 |
| 12 | Heidenheim | 15 | -8 | 17 |
| 13 | Bochum | 15 | -11 | 16 |
| 14 | Brémy | 15 | -7 | 15 |
| 15 | Kolín n. R. | 14 | -14 | 10 |
| 16 | Union Berlín | 14 | -16 | 10 |
| 17 | Mainz | 15 | -15 | 9 |
| 18 | Darmstadt | 15 | -21 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Bayern | |
| Stuttgart | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Bayern | Stuttgart |
|---|---|---|---|
| 1 | Leverkusen | 2 - 2 | |
| 2 | Bayern | - | |
| 3 | RB Lipsko | 5 - 1 | |
| 4 | Stuttgart | - | |
| 5 | Dortmund | ||
| 6 | Hoffenheim | ||
| 7 | Frankfurt | 1 - 2 | |
| 8 | Freiburg | 3 - 0 | |
| 9 | Wolfsburg | ||
| 10 | Augsburg | 3 - 1 | |
| 11 | Mönchengladbach | ||
| 12 | Heidenheim | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 13 | Bochum | 7 - 0 | |
| 14 | Brémy | ||
| 15 | Kolín n. R. | 0 - 2 | |
| 16 | Union Berlín | 0 - 3 | |
| 17 | Mainz | 1 - 3 | |
| 18 | Darmstadt | 8 - 0 |
Pozícia v lige
| Bayern | Stuttgart | |
| Pozícia | 2 | 4 |
| Body | 32 | 31 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 4 | 5 |
| Body | 16 | 12 |
Forma v lige
| Bayern | Stuttgart | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
10
2 1 |
10
1 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
1 0 |
4
0 2 |
Góly v lige
| Bayern | Stuttgart | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
44
14 |
34
16 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
27
5 |
11
9 |
Celková štatistika pre Fußball-Bundesliga
| Zápasy (131) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 30% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (442) | |
| Góly na zápas | 3.37 |
| Góly doma na zápas | 1.95 |
| Góly vonku na zápas | 1.42 |
| Domáci tím skóroval v | 83% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 76% |
| Obidva Tímy Skórujú | 63% |
| Nad 1.5 | 86% |
| Nad 2.5 | 68% |
| Nad 3.5 | 47% |
Bayern ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Wolfsburg | - | Bayern |
| 2024-01-06 | Basel | - | Bayern |
| 2024-01-12 | Bayern | - | Hoffenheim |
| 2024-01-21 | Bayern | - | Brémy |
| 2024-01-24 | Bayern | - | Union Berlín |
| 2024-01-27 | Augsburg | - | Bayern |
Stuttgart ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-20 | Stuttgart | - | Augsburg |
| 2024-01-06 | Stuttgart | - | Greuther Fürth |
| 2024-01-14 | Mönchengladbach | - | Stuttgart |
| 2024-01-20 | Bochum | - | Stuttgart |
| 2024-01-27 | Stuttgart | - | RB Lipsko |
| 2024-02-03 | Freiburg | - | Stuttgart |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 5.75 | 6.00 |
| Pravdepodobnosť | 44% | 31% | 25% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.13 | 2.75 |
| Pravdepodobnosť | 80% | 20% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.08 | 8.00 | |
| Pravdepodobnosť | 92% | 8% | |
| Nad 1.5 @ 1.08 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 77% | 23% | |
| Nad 2.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 2.00 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Nad 3.5 @ 1.80 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.50 | 2.50 | |
| Pravdepodobnosť | 57% | 43% | |
| Áno @ 1.50 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-17 16:00. Možné sú zmeny teraz!
