Premier League - Severné Írsko
utorok, 26.12.2023
15:00
15:00

Ballymena Utd

Coleraine
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Ballymena |
| Vonku: | Coleraine |
| Vzdialenosť: | 39.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Ballymena Showgrounds |
| Kapacita: | 4 100 (3 050) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 15:00 (15:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.60 | 1.75 | 2 | 1.98 | 1.22 | |||
| 22% | 19% | 59% | 1.75 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.60 | 1.73 | 1.95 | 2.80 | 1.38 | ||||||
| 78% | 22% | 53% | 47% | 33% | 67% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-11-07 | Ballymena Utd | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-10-21 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Coleraine |
| 2023-08-04 | Coleraine | 2 - 1 | Ballymena Utd |
| 2023-03-07 | Coleraine | 3 - 1 | Ballymena Utd |
| 2022-12-26 | Coleraine | 2 - 0 | Ballymena Utd |
| 2022-10-15 | Ballymena Utd | 2 - 1 | Coleraine |
| 2022-10-04 | Ballymena Utd | 0 - 1 | Coleraine |
| 2022-02-26 | Coleraine | 1 - 1 | Ballymena Utd |
| 2021-12-27 | Ballymena Utd | 2 - 1 | Coleraine |
| 2021-09-25 | Coleraine | 3 - 0 | Ballymena Utd |
| 2021-04-24 | Ballymena Utd | 1 - 2 | Coleraine |
| 2021-02-16 | Ballymena Utd | 0 - 1 | Coleraine |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 17% |
Ballymena Utd posledné 12 zápasy
| 2023-12-23 | Cliftonville | 2 - 0 | Ballymena Utd |
| 2023-12-15 | Ballymena Utd | 0 - 2 | Carrick Rangers |
| 2023-12-08 | Newry City | 0 - 0 | Ballymena Utd |
| 2023-12-02 | Ballymena Utd | 0 - 0 | Larne |
| 2023-11-25 | Linfield | 4 - 0 | Ballymena Utd |
| 2023-11-18 | Glentoran | 5 - 0 | Ballymena Utd |
| 2023-11-11 | Ballymena Utd | 0 - 1 | Glenavon |
| 2023-11-07 | Ballymena Utd | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-11-04 | Loughgall | 5 - 2 | Ballymena Utd |
| 2023-10-28 | Ballymena Utd | 1 - 1 | Dungannon |
| 2023-10-21 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Coleraine |
| 2023-10-13 | Crusaders | 1 - 0 | Ballymena Utd |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 4 | 4 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 33% | 33% |
Coleraine posledné 12 zápasy
| 2023-12-22 | Linfield | 2 - 1 | Coleraine |
| 2023-12-16 | Coleraine | 2 - 3 | Dungannon |
| 2023-12-09 | Coleraine | 3 - 2 | Loughgall |
| 2023-12-05 | Coleraine | 2 - 3 | Glenavon |
| 2023-12-02 | Glenavon | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-11-25 | Coleraine | 1 - 1 | Carrick Rangers |
| 2023-11-17 | Larne | 2 - 0 | Coleraine |
| 2023-11-13 | Coleraine | 0 - 0 | Glentoran |
| 2023-11-07 | Ballymena Utd | 1 - 1 | Coleraine |
| 2023-11-04 | Crusaders | 0 - 2 | Coleraine |
| 2023-10-28 | Coleraine | 1 - 2 | Cliftonville |
| 2023-10-21 | Ballymena Utd | 3 - 1 | Coleraine |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 50% | 33% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 21 | +28 | 52 |
| 2 | Larne | 22 | +31 | 51 |
| 3 | Cliftonville | 22 | +38 | 48 |
| 4 | Glentoran | 22 | +19 | 38 |
| 5 | Crusaders | 21 | +17 | 38 |
| 6 | Coleraine | 22 | -7 | 29 |
| 7 | Carrick Rangers | 22 | -19 | 27 |
| 8 | Glenavon | 22 | -18 | 23 |
| 9 | Loughgall | 22 | -12 | 22 |
| 10 | Dungannon | 22 | -14 | 18 |
| 11 | Ballymena Utd | 22 | -29 | 12 |
| 12 | Newry City | 22 | -34 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Ballymena Utd | |
| Coleraine | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Ballymena Utd | Coleraine |
|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Larne | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Cliftonville | 0 - 2 | 5 - 0 |
| 4 | Glentoran | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Crusaders | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Coleraine | 3 - 1 | - |
| 7 | Carrick Rangers | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 8 | Glenavon | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Loughgall | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 10 | Dungannon | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Ballymena Utd | - | 3 - 1 |
| 12 | Newry City | 0 - 2 | 0 - 2 |
Pozícia v lige
| Ballymena Utd | Coleraine | |
| Pozícia | 11 | 6 |
| Body | 12 | 29 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 11 | 7 |
| Body | 5 | 14 |
Forma v lige
| Ballymena Utd | Coleraine | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
3 16 |
8
5 9 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
1
2 8 |
4
2 5 |
Góly v lige
| Ballymena Utd | Coleraine | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
11
40 |
30
37 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
6
17 |
13
19 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (131) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 18% |
| Víťazstva vonku | 42% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (406) | |
| Góly na zápas | 3.10 |
| Góly doma na zápas | 1.66 |
| Góly vonku na zápas | 1.44 |
| Domáci tím skóroval v | 73% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 73% |
| Obidva Tímy Skórujú | 50% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 60% |
| Nad 3.5 | 37% |
Ballymena Utd ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-30 | Glenavon | - | Ballymena Utd |
| 2024-01-13 | Ballymena Utd | - | Dungannon |
| 2024-01-20 | Cliftonville | - | Ballymena Utd |
| 2024-01-27 | Ballymena Utd | - | Loughgall |
| 2024-02-03 | Linfield | - | Ballymena Utd |
| 2024-02-09 | Newry City | - | Ballymena Utd |
Coleraine ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-30 | Coleraine | - | Loughgall |
| 2024-01-05 | Coleraine | - | Cliftonville |
| 2024-01-13 | Glentoran | - | Coleraine |
| 2024-01-20 | Coleraine | - | Carrick Rangers |
| 2024-01-27 | Coleraine | - | Glenavon |
| 2024-02-10 | Cliftonville | - | Coleraine |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 3.60 | 1.75 |
| Pravdepodobnosť | 22% | 19% | 59% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.22 |
| Pravdepodobnosť | 26% | 74% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.24 | 3.60 | |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% | |
| Nad 1.5 @ 1.24 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.73 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.80 | 1.38 | |
| Pravdepodobnosť | 33% | 67% | |
| Pod 3.5 @ 1.38 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.72 | 1.98 | |
| Pravdepodobnosť | 47% | 53% | |
| Nie @ 1.98 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-26 12:06. Možné sú zmeny teraz!
