Championship - Škótsko

sobota, 24.02.2024
15:00
Ayr United

Ayr United

Raith Rovers

Raith Rovers

1 - 2
(1 - 2,  0 - 0)
Informácia
Mesto
Doma: Ayr
Vonku: Kirkcaldy
Vzdialenosť: 116.8 km
Štadión
Štadión: Somerset Park
Kapacita: 10 243 (1 597)
Rozmery: 100 x 66 m
Fotografie: Google maps (mapa)
Čas spustenia
Hodina: 15:00 (15:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
2.50 3.30 2.60 2 1.50 1.50
31% 17% 52% 2.60 37% 63%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.88 1.98 3.00 1.36
75% 25% 65% 35% 35% 65%

Posledné 12 priame stretnutia

2023-12-22 Raith Rovers 4 - 4 Ayr United
2023-09-30 Ayr United 1 - 2 Raith Rovers
2023-04-29 Ayr United 1 - 0 Raith Rovers
2023-02-24 Raith Rovers 0 - 0 Ayr United
2022-12-03 Ayr United 2 - 0 Raith Rovers
2022-09-17 Raith Rovers 3 - 2 Ayr United
2022-03-05 Raith Rovers 0 - 4 Ayr United
2021-12-26 Ayr United 2 - 0 Raith Rovers
2021-10-30 Raith Rovers 2 - 1 Ayr United
2021-09-07 Ayr United 0 - 2 Raith Rovers
2021-03-20 Ayr United 1 - 1 Raith Rovers
2021-03-09 Raith Rovers 0 - 0 Ayr United
V R P +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 5 3
33% 33% 33% 75% 42% 25%

Ayr United posledné 12 zápasy

2024-02-17 Airdrieonians 2 - 3 Ayr United
2024-02-10 Rangers 2 - 0 Ayr United
2024-02-03 Ayr United 1 - 2 Dundee Utd
2024-01-27 Queen's Park 1 - 2 Ayr United
2024-01-23 Ayr United 2 - 0 Arbroath
2024-01-20 Ayr United 3 - 0 Kelty Hearts
2024-01-13 Arbroath 0 - 0 Ayr United
2024-01-06 Ayr United 1 - 3 Inverness
2024-01-02 Greenock Morton 3 - 0 Ayr United
2023-12-30 Ayr United 2 - 2 Dunfermline
2023-12-22 Raith Rovers 4 - 4 Ayr United
2023-12-16 Ayr United 1 - 0 Airdrieonians
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 8 4
42% 25% 33% 83% 67% 33%

Raith Rovers posledné 12 zápasy

2024-02-16 Raith Rovers 2 - 1 Dundee Utd
2024-02-02 Raith Rovers 0 - 1 Airdrieonians
2024-01-27 Raith Rovers 2 - 3 Inverness
2024-01-20 Livingston 2 - 1 Raith Rovers
2024-01-13 Raith Rovers 1 - 2 Queen's Park
2024-01-06 Airdrieonians 1 - 0 Raith Rovers
2024-01-02 Dunfermline 1 - 2 Raith Rovers
2023-12-30 Raith Rovers 2 - 2 Arbroath
2023-12-22 Raith Rovers 4 - 4 Ayr United
2023-12-16 Dundee Utd 0 - 1 Raith Rovers
2023-12-13 Arbroath 1 - 2 Raith Rovers
2023-12-08 Raith Rovers 4 - 3 Partick Thistle
V R P +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 9 9 4
42% 17% 42% 75% 75% 33%

Tabuľka Championship

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Dundee Utd 23 14 6 3 46 13 +33 48
2 Raith Rovers 23 14 5 4 42 32 +10 47
3 Partick Thistle 24 10 8 6 47 40 +7 38
4 Greenock Morton 23 9 6 8 32 27 +5 33
5 Ayr United 24 8 5 11 33 43 -10 29
6 Airdrieonians 22 8 4 10 22 27 -5 28
7 Dunfermline 24 7 7 10 28 34 -6 28
8 Queen's Park 24 7 6 11 31 41 -10 27
9 Inverness 24 6 7 11 29 31 -2 25
10 Arbroath 23 5 4 14 24 46 -22 19

Chronológia zápasov v lige

Ayr United                         
Raith Rovers                        
Doma                         
Vonku                        

Zápasy doma/vonku

P Klub Ayr United Raith Rovers
1 Dundee Utd 1 - 2 0 - 1
2 Raith Rovers 1 - 2 -
3 Partick Thistle 0 - 4 2 - 2
4 Greenock Morton 0 - 1 1 - 2
5 Ayr United - 1 - 2
6 Airdrieonians 1 - 0 1 - 0
7 Dunfermline 2 - 2 1 - 2
8 Queen's Park 2 - 2 2 - 3
9 Inverness 1 - 3 1 - 2
10 Arbroath 2 - 0 1 - 2

Pozícia v lige

  Ayr United Raith Rovers
Pozícia 5 2
Body 29 47
  Doma Vonku
Pozícia 7 2
Body 11 25

Forma v lige

  Ayr United Raith Rovers
Víťazstva
Remízy
Prehry
8         
5      
11            
14               
5      
4     
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
2   
6       
8         
1  
2   

Góly v lige

  Ayr United Raith Rovers
Strelené góly
Inkasované góly
33                                  
43                                            
42                                           
32                                 
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
11            
19                    
17                  
11            

Celková štatistika pre Championship

Zápasy   (117)
Víťazstva doma 34%
Remízy 25%
Víťazstva vonku 41%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (334)
Góly na zápas 2.85
Góly doma na zápas 1.38
Góly vonku na zápas 1.48
Domáci tím skóroval v 76%
Hosťujúci tím skóroval v 75%
Obidva Tímy Skórujú 58%
Nad 1.5 78%
Nad 2.5 62%
Nad 3.5 30%

Ayr United ďalšie 6 zápasy

2024-02-27 Ayr United - Partick Thistle
2024-03-02 Dunfermline - Ayr United
2024-03-16 Inverness - Ayr United
2024-03-23 Ayr United - Queen's Park
2024-03-29 Ayr United - Airdrieonians
2024-04-06 Raith Rovers - Ayr United

Raith Rovers ďalšie 6 zápasy

2024-02-27 Raith Rovers - Greenock Morton
2024-03-01 Arbroath - Raith Rovers
2024-03-09 Raith Rovers - Dunfermline
2024-03-12 Partick Thistle - Raith Rovers
2024-03-16 Queen's Park - Raith Rovers
2024-03-20 Raith Rovers - Hibernian

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 2.50 3.30 2.60
Pravdepodobnosť 31% 17% 52%
2 @ 2.60
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.50 1.50
Pravdepodobnosť 37% 63%
X2 @ 1.50
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.25 3.75
Pravdepodobnosť   75% 25%
Nad 1.5 @ 1.25
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.88 1.98
Pravdepodobnosť   65% 35%
Nad 2.5 @ 1.88
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   3.00 1.36
Pravdepodobnosť   35% 65%
Pod 3.5 @ 1.36
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.67 2.10
Pravdepodobnosť   63% 37%
Áno @ 1.67

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-24 12:01. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play