Superliga - Grécko
nedeľa, 04.02.2024
18:30
18:30

Atromitos

PAOK
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Atény |
| Vonku: | Thessaloniki |
| Vzdialenosť: | 303.2 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Peristeri |
| Kapacita: | 10 200 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 18:30 (20:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8.50 | 5.50 | 1.33 | 2 | 3.25 | 1.08 | |||
| 20% | 33% | 47% | 1.33 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 87% | 13% | 66% | 34% | 39% | 61% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-10-22 | PAOK | 2 - 0 | Atromitos |
| 2022-12-28 | Atromitos | 1 - 1 | PAOK |
| 2022-08-28 | PAOK | 2 - 1 | Atromitos |
| 2022-02-13 | PAOK | 1 - 0 | Atromitos |
| 2021-11-21 | Atromitos | 2 - 0 | PAOK |
| 2021-01-07 | Atromitos | 3 - 2 | PAOK |
| 2020-09-18 | PAOK | 1 - 1 | Atromitos |
| 2020-08-07 | Atromitos | 0 - 0 | PAOK |
| 2019-12-23 | PAOK | 5 - 1 | Atromitos |
| 2019-09-14 | Atromitos | 2 - 3 | PAOK |
| 2019-03-10 | PAOK | 3 - 0 | Atromitos |
| 2018-11-03 | Atromitos | 1 - 1 | PAOK |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 5 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 42% | 25% |
Atromitos posledné 12 zápasy
| 2024-01-31 | Atromitos | 0 - 2 | Panathinaikos |
| 2024-01-28 | Asteras Tr. | 3 - 1 | Atromitos |
| 2024-01-24 | Panathinaikos | 1 - 2 | Atromitos |
| 2024-01-21 | Atromitos | 0 - 5 | AEK Athens |
| 2024-01-16 | Atromitos | 4 - 0 | Larissa |
| 2024-01-13 | Atromitos | 1 - 1 | OFI Crete |
| 2024-01-07 | Volos | 1 - 2 | Atromitos |
| 2024-01-04 | Atromitos | 3 - 0 | Kifisia |
| 2023-12-21 | Atromitos | 0 - 0 | Olympiakos |
| 2023-12-17 | Atromitos | 3 - 2 | Panathinaikos |
| 2023-12-06 | Larissa | 1 - 1 | Atromitos |
| 2023-12-03 | Atromitos | 1 - 1 | PAS Giannina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 33% |
PAOK posledné 12 zápasy
| 2024-01-31 | PAOK | 5 - 0 | Panserraikos |
| 2024-01-28 | PAOK | 2 - 1 | Panathinaikos |
| 2024-01-21 | Volos | 1 - 5 | PAOK |
| 2024-01-17 | Panserraikos | 0 - 4 | PAOK |
| 2024-01-14 | PAOK | 4 - 0 | PAS Giannina |
| 2024-01-10 | Volos | 0 - 2 | PAOK |
| 2024-01-07 | Aris | 2 - 1 | PAOK |
| 2024-01-03 | PAOK | 4 - 0 | OFI Crete |
| 2023-12-21 | Kifisia | 0 - 6 | PAOK |
| 2023-12-17 | Asteras Tr. | 1 - 4 | PAOK |
| 2023-12-14 | PAOK | 4 - 2 | HJK Helsinki |
| 2023-12-07 | PAOK | 1 - 0 | Volos |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 11 | 0 | 1 | 11 | 10 | 8 | |
| 92% | 0% | 8% | 92% | 83% | 67% |
Tabuľka Superliga
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PAOK | 20 | +40 | 47 |
| 2 | AEK Athens | 20 | +26 | 45 |
| 3 | Panathinaikos | 20 | +34 | 44 |
| 4 | Olympiakos | 20 | +24 | 42 |
| 5 | Aris | 21 | +8 | 34 |
| 6 | Asteras Tr. | 20 | -5 | 29 |
| 7 | Lamia | 20 | -7 | 27 |
| 8 | Panserraikos | 21 | -9 | 23 |
| 9 | Atromitos | 20 | -12 | 23 |
| 10 | OFI Crete | 20 | -15 | 20 |
| 11 | Volos | 21 | -21 | 16 |
| 12 | Panetolikos | 21 | -18 | 15 |
| 13 | PAS Giannina | 20 | -19 | 12 |
| 14 | Kifisia | 20 | -26 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Atromitos | |
| PAOK | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Atromitos | PAOK |
|---|---|---|---|
| 1 | PAOK | - | |
| 2 | AEK Athens | 0 - 5 | 2 - 0 |
| 3 | Panathinaikos | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Olympiakos | 0 - 0 | 2 - 4 |
| 5 | Aris | 2 - 1 | |
| 6 | Asteras Tr. | 0 - 0 | 1 - 4 |
| 7 | Lamia | ||
| 8 | Panserraikos | 1 - 1 | |
| 9 | Atromitos | - | |
| 10 | OFI Crete | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Volos | 1 - 1 | 1 - 5 |
| 12 | Panetolikos | 3 - 2 | |
| 13 | PAS Giannina | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | Kifisia | 3 - 0 | 0 - 6 |
Pozícia v lige
| Atromitos | PAOK | |
| Pozícia | 9 | 1 |
| Body | 23 | 47 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 9 | 4 |
| Body | 15 | 16 |
Forma v lige
| Atromitos | PAOK | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
5
8 7 |
15
2 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
6 1 |
5
1 3 |
Góly v lige
| Atromitos | PAOK | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
25
37 |
55
15 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
13
13 |
25
12 |
Celková štatistika pre Superliga
| Zápasy (142) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (416) | |
| Góly na zápas | 2.93 |
| Góly doma na zápas | 1.68 |
| Góly vonku na zápas | 1.25 |
| Domáci tím skóroval v | 81% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 65% |
| Obidva Tímy Skórujú | 51% |
| Nad 1.5 | 83% |
| Nad 2.5 | 58% |
| Nad 3.5 | 33% |
Atromitos ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | Panetolikos | - | Atromitos |
| 2024-02-17 | Atromitos | - | Aris |
| 2024-02-24 | Panserraikos | - | Atromitos |
| 2024-02-28 | Atromitos | - | Lamia |
| 2024-03-03 | PAS Giannina | - | Atromitos |
| 2024-03-16 | Atromitos | - | PAS Giannina |
PAOK ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-11 | PAOK | - | AEK Athens |
| 2024-02-14 | PAOK | - | Panathinaikos |
| 2024-02-18 | PAOK | - | Olympiakos |
| 2024-02-21 | Panathinaikos | - | PAOK |
| 2024-02-25 | Panetolikos | - | PAOK |
| 2024-02-28 | Panserraikos | - | PAOK |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 8.50 | 5.50 | 1.33 |
| Pravdepodobnosť | 20% | 33% | 47% |
| 2 @ 1.33 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 3.25 | 1.08 |
| Pravdepodobnosť | 29% | 71% |
| X2 @ 1.08 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 4.50 | |
| Pravdepodobnosť | 87% | 13% | |
| Nad 1.5 @ 1.18 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 2.30 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 2.5 @ 1.60 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.50 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 39% | 61% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Áno @ 1.95 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-04 16:03. Možné sú zmeny teraz!
