Liga majstrov UEFA - Skupina E
streda, 13.12.2023
20:00
20:00

Atletico Madrid
(Španielsko)

Lazio
(Taliansko)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Madrid (Spa) |
| Vonku: | Roma (Tal) |
| Vzdialenosť: | 1 363.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Estadio Metropolitano (Madrid / Spa) |
| Kapacita: | 67 703 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Tréner | |
| Doma: | Diego Simeone (Arg) |
| Vonku: | Maurizio Sarri (Tal) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 20:00 (21:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 4.10 | 5.50 | 1 | 1.14 | 2.30 | |||
| 43% | 33% | 24% | 1.60 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 1.99 | 1.91 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 72% | 28% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Posledné 3 priame stretnutia
| 2023-09-19 | Lazio | 1 - 1 | Atletico Madrid |
| 2012-02-23 | Atletico Madrid | 1 - 0 | Lazio |
| 2012-02-16 | Lazio | 1 - 3 | Atletico Madrid |
Atletico Madrid posledné 12 zápasy
| 2023-12-10 | Atletico Madrid | 2 - 1 | Almeria |
| 2023-12-03 | Barcelona | 1 - 0 | Atletico Madrid |
| 2023-11-28 | Feyenoord | 1 - 3 | Atletico Madrid |
| 2023-11-25 | Atletico Madrid | 1 - 0 | Mallorca |
| 2023-11-12 | Atletico Madrid | 3 - 1 | Villarreal |
| 2023-11-07 | Atletico Madrid | 6 - 0 | Celtic |
| 2023-11-03 | Las Palmas | 2 - 1 | Atletico Madrid |
| 2023-10-29 | Atletico Madrid | 2 - 1 | Alaves |
| 2023-10-25 | Celtic | 2 - 2 | Atletico Madrid |
| 2023-10-21 | Celta Vigo | 0 - 3 | Atletico Madrid |
| 2023-10-08 | Atletico Madrid | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2023-10-04 | Atletico Madrid | 3 - 2 | Feyenoord |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 10 | 5 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 83% | 42% |
Lazio posledné 12 zápasy
| 2023-12-09 | Verona | 1 - 1 | Lazio |
| 2023-12-05 | Lazio | 1 - 0 | Genoa |
| 2023-12-02 | Lazio | 1 - 0 | Cagliari |
| 2023-11-28 | Lazio | 2 - 0 | Celtic |
| 2023-11-25 | Salernitana | 2 - 1 | Lazio |
| 2023-11-12 | Lazio | 0 - 0 | Roma |
| 2023-11-07 | Lazio | 1 - 0 | Feyenoord |
| 2023-11-03 | Bologna | 1 - 0 | Lazio |
| 2023-10-30 | Lazio | 1 - 0 | Fiorentina |
| 2023-10-25 | Feyenoord | 3 - 1 | Lazio |
| 2023-10-21 | Sassuolo | 0 - 2 | Lazio |
| 2023-10-08 | Lazio | 3 - 2 | Atalanta |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Tabuľka Liga majstrov UEFA - Skupina E
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Madrid | 5 | +9 | 11 |
| 2 | Lazio | 5 | +2 | 10 |
| 3 | Feyenoord | 5 | 0 | 6 |
| 4 | Celtic | 5 | -11 | 1 |
Chronológia zápasov v skupine
| Atletico Madrid | |
| Lazio | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Atletico Madrid | Lazio |
|---|---|---|---|
| 1 | Atletico Madrid | - | |
| 2 | Lazio | - | |
| 3 | Feyenoord | 3 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Celtic | 6 - 0 | 1 - 2 |
Pozícia v skupine
| Atletico Madrid | Lazio | |
| Pozícia | 1 | 2 |
| Body | 11 | 10 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 2 | 2 |
| Body | 6 | 3 |
Forma v skupine
| Atletico Madrid | Lazio | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
2 0 |
3
1 1 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
2
0 0 |
1
0 1 |
Góly v skupine
| Atletico Madrid | Lazio | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
6 |
7
5 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
9
2 |
3
4 |
Tabuľka La Liga (Španielsko)
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Girona | 16 | +18 | 41 |
| 2 | Real Madrid | 16 | +24 | 39 |
| 3 | Atletico Madrid | 15 | +18 | 34 |
| 4 | Barcelona | 16 | +12 | 34 |
| 5 | Athletic Bilbao | 16 | +12 | 29 |
| 6 | Real Sociedad | 16 | +11 | 29 |
| 7 | Real Betis | 16 | +2 | 26 |
| 8 | Las Palmas | 16 | +1 | 24 |
| 9 | Getafe | 16 | -2 | 22 |
| 10 | Rayo Vallecano | 16 | -6 | 20 |
| 11 | Valencia | 16 | -4 | 19 |
| 12 | Alaves | 16 | -6 | 16 |
| 13 | Villarreal | 16 | -7 | 16 |
| 14 | Osasuna | 16 | -8 | 16 |
| 15 | Mallorca | 16 | -6 | 14 |
| 16 | Sevilla | 15 | -1 | 13 |
| 17 | Cadiz | 16 | -10 | 13 |
| 18 | Celta Vigo | 16 | -10 | 10 |
| 19 | Granada | 16 | -16 | 8 |
| 20 | Almeria | 16 | -22 | 4 |
Tabuľka Serie A (Taliansko)
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter | 15 | +30 | 38 |
| 2 | Juventus | 15 | +14 | 36 |
| 3 | Milan | 15 | +8 | 29 |
| 4 | Roma | 15 | +11 | 25 |
| 5 | Bologna | 15 | +6 | 25 |
| 6 | Napoli | 15 | +8 | 24 |
| 7 | Fiorentina | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Atalanta | 15 | +6 | 23 |
| 9 | Monza 1912 | 15 | +2 | 21 |
| 10 | Lazio | 15 | 0 | 21 |
| 11 | Torino | 15 | -3 | 20 |
| 12 | Frosinone | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Lecce | 15 | -3 | 17 |
| 14 | Genoa | 15 | -5 | 15 |
| 15 | Sassuolo | 15 | -6 | 15 |
| 16 | Cagliari | 15 | -12 | 13 |
| 17 | Udinese | 15 | -13 | 12 |
| 18 | Empoli | 15 | -17 | 12 |
| 19 | Verona | 15 | -9 | 11 |
| 20 | Salernitana | 15 | -19 | 8 |
Atletico Madrid ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-16 | Athletic Bilbao | - | Atletico Madrid |
| 2023-12-19 | Atletico Madrid | - | Getafe |
| 2023-12-23 | Atletico Madrid | - | Sevilla |
| 2024-01-03 | Girona | - | Atletico Madrid |
| 2024-01-06 | Lugo | - | Atletico Madrid |
| 2024-01-10 | Real Madrid | - | Atletico Madrid |
Lazio ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-17 | Lazio | - | Inter |
| 2023-12-22 | Empoli | - | Lazio |
| 2023-12-29 | Lazio | - | Frosinone |
| 2024-01-07 | Udinese | - | Lazio |
| 2024-01-10 | Lazio | - | Roma |
| 2024-01-14 | Lazio | - | Lecce |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.60 | 4.10 | 5.50 |
| Pravdepodobnosť | 43% | 33% | 24% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.14 | 2.30 |
| Pravdepodobnosť | 78% | 22% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.30 | 3.50 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.30 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.99 | 1.91 | |
| Pravdepodobnosť | 49% | 51% | |
| Pod 2.5 @ 1.91 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.33 | |
| Pravdepodobnosť | 28% | 72% | |
| Pod 3.5 @ 1.33 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.95 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-12-13 16:05. Možné sú zmeny teraz!
