Serie C - Skupina A - Taliansko
piatok, 24.11.2023
19:45
19:45

Atalanta U23

Mantova
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Bergamo |
| Vonku: | Mantova |
| Vzdialenosť: | 106.5 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 19:45 (20:45 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.55 | 3.00 | 2.45 | X2 | 1.47 | 1.44 | |||
| 37% | 18% | 45% | 1.44 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.80 | 2.10 | 1.63 | 3.80 | 1.23 | ||||||
| 72% | 28% | 41% | 59% | 24% | 76% |
Priame stretnutia
V systéme nie sú žiadne údaje
Atalanta U23 posledné 12 zápasy
| 2023-11-11 | Pergolettese | 0 - 3 | Atalanta U23 |
| 2023-11-05 | Atalanta U23 | 1 - 0 | Fiorenzuola |
| 2023-10-31 | Alessandria | 2 - 0 | Atalanta U23 |
| 2023-10-28 | Lumezzane | 1 - 2 | Atalanta U23 |
| 2023-10-24 | Novara | 2 - 3 | Atalanta U23 |
| 2023-10-20 | Atalanta U23 | 1 - 0 | Legnago Salus |
| 2023-10-07 | Atalanta U23 | 1 - 1 | Albinoleffe |
| 2023-10-04 | Lumezzane | 1 - 1 | Atalanta U23 |
| 2023-09-30 | Vicenza | 3 - 0 | Atalanta U23 |
| 2023-09-24 | Atalanta U23 | 2 - 0 | Pro Vercelli |
| 2023-09-20 | Renate | 1 - 0 | Atalanta U23 |
| 2023-09-15 | Atalanta U23 | 3 - 2 | Giana Erminio |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Mantova posledné 12 zápasy
| 2023-11-19 | Mantova | 0 - 1 | Trento 1921 |
| 2023-11-11 | Fiorenzuola | 2 - 3 | Mantova |
| 2023-11-05 | Mantova | 4 - 1 | Pergolettese |
| 2023-10-28 | Virtus Verona | 0 - 2 | Mantova |
| 2023-10-24 | Mantova | 1 - 0 | Pro Vercelli |
| 2023-10-21 | Mantova | 2 - 1 | Novara |
| 2023-10-14 | Pro Patria | 0 - 0 | Mantova |
| 2023-10-06 | Mantova | 2 - 0 | Alessandria |
| 2023-10-03 | Mantova | 0 - 1 | Pro Patria |
| 2023-09-29 | Triestina | 4 - 1 | Mantova |
| 2023-09-24 | Mantova | 3 - 1 | Albinoleffe |
| 2023-09-20 | Giana Erminio | 0 - 2 | Mantova |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 42% | 33% |
Tabuľka Serie C - Skupina A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Padova | 14 | +15 | 32 |
| 2 | Mantova | 14 | +14 | 32 |
| 3 | Triestina | 13 | +14 | 27 |
| 4 | Atalanta U23 | 13 | +3 | 23 |
| 5 | Virtus Verona | 14 | +1 | 23 |
| 6 | Vicenza | 14 | +7 | 22 |
| 7 | Pro Vercelli | 14 | +4 | 22 |
| 8 | Trento 1921 | 14 | 0 | 22 |
| 9 | Renate | 14 | 0 | 19 |
| 10 | Legnago Salus | 14 | +1 | 18 |
| 11 | Giana Erminio | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Lumezzane | 14 | -1 | 17 |
| 13 | ArzignanoChiampo | 14 | -5 | 17 |
| 14 | Albinoleffe | 14 | -1 | 16 |
| 15 | Pergolettese | 14 | -5 | 16 |
| 16 | Pro Sesto | 14 | -3 | 15 |
| 17 | Pro Patria | 14 | -10 | 13 |
| 18 | Fiorenzuola | 14 | -14 | 10 |
| 19 | Alessandria | 14 | -7 | 9 |
| 20 | Novara | 14 | -11 | 9 |
Chronológia zápasov v lige
| Atalanta U23 | |
| Mantova | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Atalanta U23 | Mantova |
|---|---|---|---|
| 1 | Padova | ||
| 2 | Mantova | - | |
| 3 | Triestina | 4 - 1 | |
| 4 | Atalanta U23 | - | |
| 5 | Virtus Verona | 2 - 3 | 0 - 2 |
| 6 | Vicenza | ||
| 7 | Pro Vercelli | 2 - 0 | |
| 8 | Trento 1921 | ||
| 9 | Renate | ||
| 10 | Legnago Salus | 1 - 0 | |
| 11 | Giana Erminio | 3 - 2 | 0 - 2 |
| 12 | Lumezzane | ||
| 13 | ArzignanoChiampo | 0 - 2 | |
| 14 | Albinoleffe | 1 - 1 | |
| 15 | Pergolettese | ||
| 16 | Pro Sesto | ||
| 17 | Pro Patria | 0 - 0 | |
| 18 | Fiorenzuola | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 19 | Alessandria | ||
| 20 | Novara |
Pozícia v lige
| Atalanta U23 | Mantova | |
| Pozícia | 4 | 2 |
| Body | 23 | 32 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 6 | 3 |
| Body | 13 | 13 |
Forma v lige
| Atalanta U23 | Mantova | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
2 4 |
10
2 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
1 1 |
4
1 1 |
Góly v lige
| Atalanta U23 | Mantova | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
15 |
25
11 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
10
6 |
10
6 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina A
| Zápasy (139) | |
| Víťazstva doma | 41% |
| Remízy | 24% |
| Víťazstva vonku | 35% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (330) | |
| Góly na zápas | 2.37 |
| Góly doma na zápas | 1.25 |
| Góly vonku na zápas | 1.12 |
| Domáci tím skóroval v | 69% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 66% |
| Obidva Tímy Skórujú | 45% |
| Nad 1.5 | 70% |
| Nad 2.5 | 42% |
| Nad 3.5 | 22% |
Atalanta U23 ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-02 | Pro Patria | - | Atalanta U23 |
| 2023-12-05 | Atalanta U23 | - | Triestina |
| 2023-12-09 | Atalanta U23 | - | Padova |
| 2023-12-16 | Pro Sesto | - | Atalanta U23 |
| 2023-12-22 | Atalanta U23 | - | ArzignanoChiampo |
| 2024-01-06 | Virtus Verona | - | Atalanta U23 |
Mantova ďalšie 6 zápasy
| 2023-12-03 | Mantova | - | Renate |
| 2023-12-08 | Vicenza | - | Mantova |
| 2023-12-16 | Mantova | - | Lumezzane |
| 2023-12-22 | Legnago Salus | - | Mantova |
| 2024-01-08 | Padova | - | Mantova |
| 2024-01-14 | Mantova | - | ArzignanoChiampo |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.55 | 3.00 | 2.45 |
| Pravdepodobnosť | 37% | 18% | 45% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.47 | 1.44 |
| Pravdepodobnosť | 45% | 55% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.37 | 2.80 | |
| Pravdepodobnosť | 72% | 28% | |
| Nad 1.5 @ 1.37 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.10 | 1.63 | |
| Pravdepodobnosť | 41% | 59% | |
| Pod 2.5 @ 1.63 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.80 | 1.23 | |
| Pravdepodobnosť | 24% | 76% | |
| Pod 3.5 @ 1.23 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.88 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 42% | 58% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-24 16:01. Možné sú zmeny teraz!
