Bardsragujn chumb - Arménsko
piatok, 23.02.2024
14:00
14:00

Ararat-Armenia

Pyunik
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Jerevan |
| Vonku: | Jerevan |
| Štadión | |
| Štadión: | Futbalová akadémia Jerevan |
| Kapacita: | 1 428 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 14:00 (18:00 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.20 | 2.55 | 12 | 1.44 | 1.51 | |||
| 40% | 18% | 42% | 1.30 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.10 | 1.98 | 1.73 | 3.40 | 1.27 | ||||||
| 87% | 13% | 60% | 40% | 40% | 60% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-10-20 | Pyunik | 1 - 1 | Ararat-Armenia |
| 2023-08-23 | Ararat-Armenia | 1 - 2 | Pyunik |
| 2023-04-27 | Pyunik | 4 - 1 | Ararat-Armenia |
| 2022-12-05 | Ararat-Armenia | 1 - 1 | Pyunik |
| 2022-11-10 | Ararat-Armenia | 0 - 0 | Pyunik |
| 2022-10-17 | Pyunik | 2 - 1 | Ararat-Armenia |
| 2022-04-29 | Ararat-Armenia | 1 - 1 | Pyunik |
| 2022-03-06 | Pyunik | 1 - 0 | Ararat-Armenia |
| 2021-11-01 | Ararat-Armenia | 1 - 2 | Pyunik |
| 2021-08-15 | Pyunik | 0 - 3 | Ararat-Armenia |
| 2021-05-11 | Pyunik | 0 - 0 | Ararat-Armenia |
| 2021-02-21 | Ararat-Armenia | 2 - 1 | Pyunik |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 6 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 50% | 8% |
Ararat-Armenia posledné 12 zápasy
| 2024-02-12 | Kauno Zalgiris | 0 - 0 | Ararat-Armenia |
| 2024-02-09 | Vendsyssel | 1 - 0 | Ararat-Armenia |
| 2024-02-03 | Botev Vratsa | 2 - 2 | Ararat-Armenia |
| 2023-12-09 | Banants | 1 - 3 | Ararat-Armenia |
| 2023-12-05 | Ararat | 0 - 1 | Ararat-Armenia |
| 2023-11-30 | Alashkert | 1 - 1 | Ararat-Armenia |
| 2023-11-24 | Ararat-Armenia | 1 - 0 | Gandzasar |
| 2023-11-11 | Ararat-Armenia | 2 - 0 | Shirak |
| 2023-11-07 | Noah | 1 - 0 | Ararat-Armenia |
| 2023-11-02 | Ararat-Armenia | 4 - 1 | BKMA |
| 2023-10-28 | Van | 0 - 2 | Ararat-Armenia |
| 2023-10-24 | Ararat-Armenia | 4 - 0 | West Armenia |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 7 | 4 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 58% | 33% | 33% |
Pyunik posledné 12 zápasy
| 2024-02-15 | Oleksandria | 3 - 2 | Pyunik |
| 2024-02-11 | Riga FC | 2 - 0 | Pyunik |
| 2024-02-04 | Ordabasy | 2 - 4 | Pyunik |
| 2024-01-29 | Borac B. Luka | 0 - 2 | Pyunik |
| 2023-12-11 | Pyunik | 2 - 2 | Ararat |
| 2023-12-06 | Alashkert | 1 - 1 | Pyunik |
| 2023-11-28 | Shirak | 1 - 1 | Pyunik |
| 2023-11-24 | Pyunik | 1 - 1 | Ararat |
| 2023-11-11 | Pyunik | 3 - 1 | Noah |
| 2023-11-06 | BKMA | 1 - 4 | Pyunik |
| 2023-11-02 | Pyunik | 6 - 0 | Van |
| 2023-10-29 | West Armenia | 2 - 3 | Pyunik |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 12 | 7 | 7 | |
| 50% | 33% | 17% | 100% | 58% | 58% |
Tabuľka Bardsragujn chumb
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyunik | 20 | +37 | 48 |
| 2 | Noah | 21 | +24 | 43 |
| 3 | Ararat-Armenia | 20 | +24 | 42 |
| 4 | Banants | 21 | +3 | 35 |
| 5 | Alashkert | 20 | +7 | 32 |
| 6 | BKMA | 21 | -14 | 22 |
| 7 | Ararat | 20 | -14 | 21 |
| 8 | West Armenia | 20 | -24 | 17 |
| 9 | Shirak | 21 | -16 | 16 |
| 10 | Van | 20 | -27 | 14 |
Chronológia zápasov v lige
| Ararat-Armenia | |
| Pyunik | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Ararat-Armenia | Pyunik |
|---|---|---|---|
| 1 | Pyunik | 1 - 2 | - |
| 2 | Noah | 4 - 3 | 0 - 1 |
| 3 | Ararat-Armenia | - | 1 - 2 |
| 4 | Banants | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Alashkert | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | BKMA | 4 - 1 | 1 - 4 |
| 7 | Ararat | 2 - 1 | 0 - 5 |
| 8 | West Armenia | 4 - 0 | 2 - 3 |
| 9 | Shirak | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Van | 3 - 0 | 0 - 5 |
Pozícia v lige
| Ararat-Armenia | Pyunik | |
| Pozícia | 3 | 1 |
| Body | 42 | 48 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 1 |
| Body | 21 | 24 |
Forma v lige
| Ararat-Armenia | Pyunik | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
13
3 4 |
14
6 0 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
0 2 |
7
3 0 |
Góly v lige
| Ararat-Armenia | Pyunik | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
44
20 |
51
14 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
24
10 |
25
7 |
Celková štatistika pre Bardsragujn chumb
| Zápasy (102) | |
| Víťazstva doma | 48% |
| Remízy | 16% |
| Víťazstva vonku | 36% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (309) | |
| Góly na zápas | 3.03 |
| Góly doma na zápas | 1.65 |
| Góly vonku na zápas | 1.38 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 71% |
| Obidva Tímy Skórujú | 54% |
| Nad 1.5 | 82% |
| Nad 2.5 | 57% |
| Nad 3.5 | 36% |
Ararat-Armenia ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-28 | West Armenia | - | Ararat-Armenia |
| 2024-03-03 | Ararat-Armenia | - | Van |
| 2024-03-07 | BKMA | - | Ararat-Armenia |
| 2024-03-11 | Noah | - | Ararat-Armenia |
| 2024-03-15 | Ararat-Armenia | - | Noah |
| 2024-03-31 | Shirak | - | Ararat-Armenia |
Pyunik ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-27 | Banants | - | Pyunik |
| 2024-03-04 | Pyunik | - | West Armenia |
| 2024-03-08 | Van | - | Pyunik |
| 2024-03-12 | Pyunik | - | Van |
| 2024-03-16 | Pyunik | - | BKMA |
| 2024-03-31 | Noah | - | Pyunik |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.37 | 3.20 | 2.55 |
| Pravdepodobnosť | 40% | 18% | 42% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 1.51 |
| Pravdepodobnosť | 48% | 52% |
| X2 @ 1.51 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.32 | 3.10 | |
| Pravdepodobnosť | 87% | 13% | |
| Nad 1.5 @ 1.32 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.98 | 1.73 | |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% | |
| Nad 2.5 @ 1.98 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 3.40 | 1.27 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Pod 3.5 @ 1.27 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.88 | |
| Pravdepodobnosť | 61% | 39% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-23 12:01. Možné sú zmeny teraz!
