Série A - Brazília
nedeľa, 26.11.2023
21:30
21:30

America MG

Flamengo RJ
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Belo Horizonte |
| Vonku: | Rio de Janeiro |
| Vzdialenosť: | 340.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Independencia |
| Kapacita: | 23 018 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 21:30 (18:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.50 | 4.75 | 1.40 | 2 | 2.75 | 1.10 | |||
| 17% | 22% | 61% | 1.40 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.50 | 1.62 | 2.25 | 2.63 | 1.50 | ||||||
| 81% | 19% | 53% | 47% | 27% | 73% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-07-22 | Flamengo RJ | 1 - 1 | America MG |
| 2022-10-22 | America MG | 1 - 2 | Flamengo RJ |
| 2022-06-25 | Flamengo RJ | 3 - 0 | America MG |
| 2021-09-26 | America MG | 1 - 1 | Flamengo RJ |
| 2021-06-13 | Flamengo RJ | 2 - 0 | America MG |
| 2018-08-26 | America MG | 2 - 2 | Flamengo RJ |
| 2018-04-21 | Flamengo RJ | 2 - 0 | America MG |
| 2017-02-16 | Flamengo RJ | 1 - 0 | America MG |
| 2016-11-16 | America MG | 0 - 1 | Flamengo RJ |
| 2016-07-26 | Flamengo RJ | 2 - 1 | America MG |
| 2016-02-17 | Flamengo RJ | 1 - 0 | America MG |
| 2011-09-24 | Flamengo RJ | 2 - 1 | America MG |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 9 | 5 | 1 | |
| 0% | 25% | 75% | 75% | 42% | 8% |
America MG posledné 12 zápasy
| 2023-11-12 | Vasco Da Gama | 2 - 1 | America MG |
| 2023-11-08 | America MG | 0 - 3 | Coritiba PR |
| 2023-11-04 | America MG | 1 - 1 | Atletico MG |
| 2023-11-01 | Internacional | 1 - 1 | America MG |
| 2023-10-28 | America MG | 3 - 4 | Gremio RS |
| 2023-10-25 | Atletico PR | 3 - 2 | America MG |
| 2023-10-22 | Corinthians SP | 1 - 1 | America MG |
| 2023-10-19 | America MG | 1 - 2 | Botafogo RJ |
| 2023-10-08 | Fortaleza CE | 3 - 2 | America MG |
| 2023-10-01 | Cruzeiro MG | 1 - 1 | America MG |
| 2023-09-26 | America MG | 0 - 1 | Vasco Da Gama |
| 2023-09-20 | America MG | 0 - 2 | Bragantino SP |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 11 | 6 | 3 | |
| 0% | 33% | 67% | 92% | 50% | 25% |
Flamengo RJ posledné 12 zápasy
| 2023-11-24 | Flamengo RJ | 1 - 0 | Bragantino SP |
| 2023-11-11 | Flamengo RJ | 1 - 1 | Fluminense RJ |
| 2023-11-09 | Flamengo RJ | 3 - 0 | Palmeiras SP |
| 2023-11-05 | Fortaleza CE | 0 - 2 | Flamengo RJ |
| 2023-11-01 | Flamengo RJ | 1 - 2 | Santos SP |
| 2023-10-26 | Gremio RS | 3 - 2 | Flamengo RJ |
| 2023-10-22 | Flamengo RJ | 1 - 0 | Vasco Da Gama |
| 2023-10-19 | Cruzeiro MG | 0 - 2 | Flamengo RJ |
| 2023-10-08 | Corinthians SP | 1 - 1 | Flamengo RJ |
| 2023-09-30 | Flamengo RJ | 1 - 0 | Bahia BA |
| 2023-09-24 | Sao Paulo SP | 1 - 1 | Flamengo RJ |
| 2023-09-20 | Goias GO | 0 - 0 | Flamengo RJ |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 3 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 25% | 8% |
Tabuľka Série A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras SP | 34 | +26 | 62 |
| 2 | Botafogo RJ | 34 | +23 | 61 |
| 3 | Flamengo RJ | 34 | +14 | 60 |
| 4 | Bragantino SP | 34 | +16 | 59 |
| 5 | Gremio RS | 34 | +7 | 59 |
| 6 | Atletico MG | 34 | +16 | 57 |
| 7 | Atletico PR | 34 | +8 | 51 |
| 8 | Fluminense RJ | 34 | +2 | 50 |
| 9 | Cuiaba MT | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo SP | 34 | +1 | 46 |
| 11 | Fortaleza CE | 34 | -2 | 44 |
| 12 | Corinthians SP | 35 | -4 | 44 |
| 13 | Internacional | 34 | -5 | 43 |
| 14 | Santos SP | 34 | -18 | 42 |
| 15 | Cruzeiro MG | 34 | +2 | 41 |
| 16 | Bahia BA | 35 | -4 | 41 |
| 17 | Vasco Da Gama | 34 | -8 | 41 |
| 18 | Goias GO | 34 | -15 | 35 |
| 19 | Coritiba PR | 34 | -28 | 29 |
| 20 | America MG | 34 | -32 | 21 |
Chronológia zápasov v lige
| America MG | |
| Flamengo RJ | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | America MG | Flamengo RJ |
|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras SP | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 2 | Botafogo RJ | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 3 | Flamengo RJ | - | |
| 4 | Bragantino SP | 0 - 2 | 4 - 0 |
| 5 | Gremio RS | 3 - 4 | 3 - 2 |
| 6 | Atletico MG | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Atletico PR | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Fluminense RJ | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 9 | Cuiaba MT | 1 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | Sao Paulo SP | 2 - 1 | |
| 11 | Fortaleza CE | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 12 | Corinthians SP | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Internacional | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 14 | Santos SP | 2 - 0 | 2 - 3 |
| 15 | Cruzeiro MG | 0 - 4 | 0 - 2 |
| 16 | Bahia BA | 2 - 3 | |
| 17 | Vasco Da Gama | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 18 | Goias GO | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | Coritiba PR | 0 - 3 | 2 - 3 |
| 20 | America MG | - |
Pozícia v lige
| America MG | Flamengo RJ | |
| Pozícia | 20 | 3 |
| Body | 21 | 60 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 20 | 1 |
| Body | 14 | 28 |
Forma v lige
| America MG | Flamengo RJ | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
9 21 |
17
9 8 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
2 11 |
8
4 5 |
Góly v lige
| America MG | Flamengo RJ | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
39
71 |
51
37 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
18
33 |
27
25 |
Celková štatistika pre Série A
| Zápasy (341) | |
| Víťazstva doma | 47% |
| Remízy | 26% |
| Víťazstva vonku | 27% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (850) | |
| Góly na zápas | 2.49 |
| Góly doma na zápas | 1.43 |
| Góly vonku na zápas | 1.07 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 65% |
| Obidva Tímy Skórujú | 48% |
| Nad 1.5 | 72% |
| Nad 2.5 | 44% |
| Nad 3.5 | 21% |
America MG ďalšie 6 zápasy
| 2023-11-30 | Palmeiras SP | - | America MG |
| 2023-12-03 | America MG | - | Bahia BA |
| 2023-12-06 | Goias GO | - | America MG |
| 2024-01-25 | America MG | - | Pouso Alegre MG |
| 2024-02-07 | America MG | - | Uberlandia MG |
| 2024-02-15 | Cruzeiro MG | - | America MG |
Flamengo RJ ďalšie 6 zápasy
| 2023-11-29 | Flamengo RJ | - | Atletico MG |
| 2023-12-03 | Flamengo RJ | - | Cuiaba MT |
| 2023-12-07 | Sao Paulo SP | - | Flamengo RJ |
| 2024-01-21 | Philadelphia Un | - | Flamengo RJ |
| 2024-01-27 | Orlando City | - | Flamengo RJ |
| 2024-02-04 | Vasco Da Gama | - | Flamengo RJ |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 7.50 | 4.75 | 1.40 |
| Pravdepodobnosť | 17% | 22% | 61% |
| 2 @ 1.40 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 2.75 | 1.10 |
| Pravdepodobnosť | 21% | 79% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.20 | 4.50 | |
| Pravdepodobnosť | 81% | 19% | |
| Nad 1.5 @ 1.20 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.62 | 2.25 | |
| Pravdepodobnosť | 53% | 47% | |
| Nad 2.5 @ 1.62 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.63 | 1.50 | |
| Pravdepodobnosť | 27% | 73% | |
| Pod 3.5 @ 1.50 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.80 | 1.95 | |
| Pravdepodobnosť | 56% | 44% | |
| Áno @ 1.80 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2023-11-26 20:04. Možné sú zmeny teraz!
