Serie C - Skupina A - Taliansko
nedeľa, 04.02.2024
17:30
17:30

Albinoleffe

Mantova
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Albino |
| Vonku: | Mantova |
| Vzdialenosť: | 103.0 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) |
| Kapacita: | 26 542 |
| Rozmery: | 105 x 68 m |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:30 (18:30 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.10 | 3.10 | 1.78 | 2 | 1.90 | 1.20 | |||
| 26% | 18% | 56% | 1.78 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 2.65 | 2.20 | 1.58 | 4.00 | 1.21 | ||||||
| 66% | 34% | 37% | 63% | 20% | 80% |
Posledné 12 priame stretnutia
| 2023-09-24 | Mantova | 3 - 1 | Albinoleffe |
| 2023-05-13 | Mantova | 1 - 1 | Albinoleffe |
| 2023-05-06 | Albinoleffe | 1 - 0 | Mantova |
| 2023-04-02 | Albinoleffe | 0 - 2 | Mantova |
| 2022-11-30 | Mantova | 0 - 1 | Albinoleffe |
| 2022-01-23 | Mantova | 1 - 1 | Albinoleffe |
| 2021-09-19 | Albinoleffe | 1 - 0 | Mantova |
| 2017-02-05 | Mantova | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2016-09-17 | Albinoleffe | 1 - 0 | Mantova |
| 2016-05-08 | Mantova | 1 - 1 | Albinoleffe |
| 2016-01-11 | Albinoleffe | 0 - 0 | Mantova |
| 2015-05-01 | Albinoleffe | 2 - 1 | Mantova |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 3 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 25% | 8% |
Albinoleffe posledné 12 zápasy
| 2024-01-27 | Pro Patria | 0 - 0 | Albinoleffe |
| 2024-01-21 | Albinoleffe | 1 - 2 | Fiorenzuola |
| 2024-01-13 | Triestina | 2 - 3 | Albinoleffe |
| 2024-01-06 | Albinoleffe | 0 - 0 | Vicenza |
| 2023-12-23 | Lumezzane | 3 - 1 | Albinoleffe |
| 2023-12-16 | Albinoleffe | 1 - 0 | Pergolettese |
| 2023-12-08 | Renate | 0 - 2 | Albinoleffe |
| 2023-12-03 | Albinoleffe | 0 - 1 | Pro Vercelli |
| 2023-11-24 | Trento 1921 | 1 - 2 | Albinoleffe |
| 2023-11-18 | Pro Sesto | 2 - 0 | Albinoleffe |
| 2023-11-11 | Albinoleffe | 0 - 1 | Padova |
| 2023-11-04 | Novara | 0 - 3 | Albinoleffe |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Mantova posledné 12 zápasy
| 2024-01-26 | Mantova | 2 - 0 | Giana Erminio |
| 2024-01-21 | Pro Sesto | 0 - 2 | Mantova |
| 2024-01-14 | Mantova | 1 - 1 | ArzignanoChiampo |
| 2024-01-08 | Padova | 0 - 5 | Mantova |
| 2023-12-22 | Legnago Salus | 1 - 2 | Mantova |
| 2023-12-16 | Mantova | 1 - 0 | Lumezzane |
| 2023-12-08 | Vicenza | 0 - 2 | Mantova |
| 2023-12-03 | Mantova | 4 - 1 | Renate |
| 2023-11-24 | Atalanta U23 | 0 - 2 | Mantova |
| 2023-11-19 | Mantova | 0 - 1 | Trento 1921 |
| 2023-11-11 | Fiorenzuola | 2 - 3 | Mantova |
| 2023-11-05 | Mantova | 4 - 1 | Pergolettese |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 5 | 4 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 42% | 33% |
Tabuľka Serie C - Skupina A
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 23 | +32 | 57 |
| 2 | Padova | 23 | +19 | 50 |
| 3 | Triestina | 23 | +20 | 46 |
| 4 | Vicenza | 24 | +8 | 37 |
| 5 | Atalanta U23 | 22 | +3 | 37 |
| 6 | Pro Vercelli | 23 | +8 | 36 |
| 7 | Virtus Verona | 23 | 0 | 33 |
| 8 | Lumezzane | 23 | 0 | 32 |
| 9 | Legnago Salus | 24 | +2 | 31 |
| 10 | Giana Erminio | 24 | -5 | 31 |
| 11 | Albinoleffe | 23 | 0 | 30 |
| 12 | Pro Patria | 23 | -6 | 29 |
| 13 | ArzignanoChiampo | 24 | -5 | 29 |
| 14 | Renate | 23 | -7 | 29 |
| 15 | Trento 1921 | 23 | -4 | 27 |
| 16 | Pergolettese | 24 | -5 | 27 |
| 17 | Novara | 24 | -15 | 22 |
| 18 | Pro Sesto | 24 | -12 | 19 |
| 19 | Fiorenzuola | 23 | -19 | 19 |
| 20 | Alessandria | 23 | -14 | 12 |
Chronológia zápasov v lige
| Albinoleffe | |
| Mantova | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Albinoleffe | Mantova |
|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | - | |
| 2 | Padova | 0 - 1 | 0 - 5 |
| 3 | Triestina | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 4 | Vicenza | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | Atalanta U23 | 0 - 2 | |
| 6 | Pro Vercelli | 0 - 1 | |
| 7 | Virtus Verona | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Lumezzane | ||
| 9 | Legnago Salus | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 10 | Giana Erminio | 0 - 2 | |
| 11 | Albinoleffe | - | |
| 12 | Pro Patria | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | ArzignanoChiampo | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Renate | ||
| 15 | Trento 1921 | ||
| 16 | Pergolettese | 1 - 0 | |
| 17 | Novara | ||
| 18 | Pro Sesto | 0 - 2 | |
| 19 | Fiorenzuola | 1 - 2 | 2 - 3 |
| 20 | Alessandria | 0 - 0 |
Pozícia v lige
| Albinoleffe | Mantova | |
| Pozícia | 11 | 1 |
| Body | 30 | 57 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 12 | 1 |
| Body | 14 | 28 |
Forma v lige
| Albinoleffe | Mantova | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
8
6 9 |
18
3 2 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
2 5 |
9
1 1 |
Góly v lige
| Albinoleffe | Mantova | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
22
22 |
46
14 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
8
8 |
23
7 |
Celková štatistika pre Serie C - Skupina A
| Zápasy (233) | |
| Víťazstva doma | 37% |
| Remízy | 27% |
| Víťazstva vonku | 36% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (515) | |
| Góly na zápas | 2.21 |
| Góly doma na zápas | 1.14 |
| Góly vonku na zápas | 1.07 |
| Domáci tím skóroval v | 65% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 67% |
| Obidva Tímy Skórujú | 43% |
| Nad 1.5 | 66% |
| Nad 2.5 | 37% |
| Nad 3.5 | 18% |
Albinoleffe ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-10 | Legnago Salus | - | Albinoleffe |
| 2024-02-13 | Albinoleffe | - | Atalanta U23 |
| 2024-02-17 | Virtus Verona | - | Albinoleffe |
| 2024-02-24 | Alessandria | - | Albinoleffe |
| 2024-03-01 | Albinoleffe | - | Giana Erminio |
| 2024-03-05 | ArzignanoChiampo | - | Albinoleffe |
Mantova ďalšie 6 zápasy
| 2024-02-09 | Mantova | - | Triestina |
| 2024-02-13 | Alessandria | - | Mantova |
| 2024-02-17 | Mantova | - | Pro Patria |
| 2024-02-25 | Novara | - | Mantova |
| 2024-03-02 | Pro Vercelli | - | Mantova |
| 2024-03-05 | Mantova | - | Virtus Verona |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.10 | 3.10 | 1.78 |
| Pravdepodobnosť | 26% | 18% | 56% |
| 2 @ 1.78 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.90 | 1.20 |
| Pravdepodobnosť | 31% | 69% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.41 | 2.65 | |
| Pravdepodobnosť | 66% | 34% | |
| Nad 1.5 @ 1.41 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.20 | 1.58 | |
| Pravdepodobnosť | 37% | 63% | |
| Pod 2.5 @ 1.58 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 4.00 | 1.21 | |
| Pravdepodobnosť | 20% | 80% | |
| Pod 3.5 @ 1.21 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.05 | 1.66 | |
| Pravdepodobnosť | 40% | 60% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-04 16:03. Možné sú zmeny teraz!
