Qatar Stars League - Katar

nedeľa, 25.02.2024
17:00
Al-Rayyan

Al-Rayyan

Al-Shamal SC

Al-Shamal SC

2 - 1
(0 - 0,  2 - 1)
Informácia
Mesto
Doma: Al Rayyan
Vonku: Madinat ash Shamal
Vzdialenosť: 94.1 km
Čas spustenia
Hodina: 17:00 (20:00 miestny čas)

Kurzy

1 X 2 P/K 1X X2
1.39 4.50 5.75 1 1.11 2.75
49% 26% 25% 1.39 65% 35%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.14 5.25 1.44 2.55 2.05 1.66
81% 19% 64% 36% 51% 49%

Posledné 9 priame stretnutia

2023-11-12 Al-Shamal SC 0 - 2 Al-Rayyan
2023-09-02 Al-Shamal SC 3 - 4 Al-Rayyan
2023-01-30 Al-Shamal SC 1 - 2 Al-Rayyan
2022-10-02 Al-Rayyan 4 - 2 Al-Shamal SC
2022-08-03 Al-Rayyan 0 - 1 Al-Shamal SC
2022-03-11 Al-Rayyan 3 - 2 Al-Shamal SC
2021-12-29 Al-Shamal SC 1 - 2 Al-Rayyan
2021-12-14 Al-Rayyan 0 - 3 Al-Shamal SC
2021-11-16 Al-Shamal SC 0 - 3 Al-Rayyan
V R P +1.5 +2.5 +3.5
7 0 2 8 7 3
78% 0% 22% 89% 78% 33%

Al-Rayyan posledné 12 zápasy

2024-02-19 Qatar SC 3 - 2 Al-Rayyan
2024-02-09 Zenit Petrohrad 2 - 4 Al-Rayyan
2024-01-31 Al-Rayyan 4 - 2 Al-Shahania SC
2024-01-26 Al-Rayyan 2 - 2 Slovan Bratislava
2023-12-28 Al-Rayyan 1 - 2 Qatar SC
2023-12-20 Al-Rayyan 6 - 0 Al-Markhiya
2023-12-09 Al-Sadd 4 - 0 Al-Rayyan
2023-12-02 Al-Ahli Doha 0 - 4 Al-Rayyan
2023-11-25 Muaither SC 0 - 0 Al-Rayyan
2023-11-19 Al-Rayyan 1 - 0 Al-Duhail
2023-11-12 Al-Shamal SC 0 - 2 Al-Rayyan
2023-11-02 Al-Duhail 3 - 2 Al-Rayyan
V R P +1.5 +2.5 +3.5
6 2 4 10 9 8
50% 17% 33% 83% 75% 67%

Al-Shamal SC posledné 12 zápasy

2023-12-27 Umm-Salal 2 - 0 Al-Shamal SC
2023-12-20 Al-Shamal SC 0 - 0 Al-Arabi Doha
2023-12-09 Al-Gharafa 1 - 1 Al-Shamal SC
2023-12-01 Al-Sadd 4 - 0 Al-Shamal SC
2023-11-24 Qatar SC 0 - 2 Al-Shamal SC
2023-11-19 Al-Gharafa 1 - 2 Al-Shamal SC
2023-11-12 Al-Shamal SC 0 - 2 Al-Rayyan
2023-11-03 Al-Ahli Doha 1 - 2 Al-Shamal SC
2023-10-28 Al-Shamal SC 1 - 2 Al-Duhail
2023-10-20 Al-Markhiya 2 - 1 Al-Shamal SC
2023-10-07 Al-Shamal SC 0 - 2 Al-Markhiya
2023-09-29 Al-Shamal SC 1 - 3 Umm-Salal
V R P +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 11 6 2
25% 17% 58% 92% 50% 17%

Tabuľka Qatar Stars League

P Klub Z V R P SG IG RG B
1 Al-Sadd 12 10 1 1 38 6 +32 31
2 Al-Wakrah SC 12 8 3 1 26 14 +12 27
3 Al-Gharafa 13 8 3 2 34 26 +8 27
4 Al-Rayyan 12 7 1 4 26 17 +9 22
5 Al-Arabi Doha 12 4 5 3 21 17 +4 17
6 Al-Duhail 12 5 2 5 25 25 0 17
7 Umm-Salal 13 4 4 5 18 23 -5 16
8 Al-Ahli Doha 13 5 0 8 26 34 -8 15
9 Qatar SC 13 3 4 6 21 22 -1 13
10 Al-Shamal SC 12 2 5 5 16 22 -6 11
11 Muaither SC 13 2 3 8 21 34 -13 9
12 Al-Markhiya 13 1 1 11 6 38 -32 4

Chronológia zápasov v lige

Al-Rayyan             
Al-Shamal SC             
Doma             
Vonku             

Zápasy doma/vonku

P Klub Al-Rayyan Al-Shamal SC
1 Al-Sadd   4 - 0
2 Al-Wakrah SC   2 - 2
3 Al-Gharafa 3 - 4 1 - 1
4 Al-Rayyan -  
5 Al-Arabi Doha 1 - 0 1 - 1
6 Al-Duhail    
7 Umm-Salal    
8 Al-Ahli Doha   1 - 2
9 Qatar SC 1 - 0 0 - 2
10 Al-Shamal SC   -
11 Muaither SC   2 - 2
12 Al-Markhiya 6 - 0 2 - 1

Pozícia v lige

  Al-Rayyan Al-Shamal SC
Pozícia 4 10
Body 22 11
  Doma Vonku
Pozícia 4 7
Body 9 10

Forma v lige

  Al-Rayyan Al-Shamal SC
Víťazstva
Remízy
Prehry
7        
1  
4     
2   
5      
5      
  Doma Vonku
Víťazstva
Remízy
Prehry
3    
0  
1  
2   
4     
2   

Góly v lige

  Al-Rayyan Al-Shamal SC
Strelené góly
Inkasované góly
26                           
17                  
16                 
22                       
  Doma Vonku
Strelené góly
Inkasované góly
11            
4     
11            
13              

Celková štatistika pre Qatar Stars League

Zápasy   (75)
Víťazstva doma 40%
Remízy 21%
Víťazstva vonku 39%
Odohrané zápasy 100%
Góly   (278)
Góly na zápas 3.71
Góly doma na zápas 1.97
Góly vonku na zápas 1.73
Domáci tím skóroval v 81%
Hosťujúci tím skóroval v 79%
Obidva Tímy Skórujú 64%
Nad 1.5 87%
Nad 2.5 69%
Nad 3.5 53%

Al-Rayyan ďalšie 6 zápasy

2024-03-01 Al-Arabi Doha - Al-Rayyan
2024-03-06 Al-Rayyan - Al-Wakrah SC
2024-03-12 Al-Rayyan - Umm-Salal
2024-03-17 Al-Gharafa - Al-Rayyan
2024-03-31 Al-Rayyan - Al-Duhail
2024-04-07 Al-Rayyan - Muaither SC

Al-Shamal SC ďalšie 6 zápasy

2024-02-29 Al-Shamal SC - Muaither SC
2024-03-05 Umm-Salal - Al-Shamal SC
2024-03-11 Al-Shamal SC - Al-Markhiya
2024-03-15 Al-Duhail - Al-Shamal SC
2024-03-29 Al-Shamal SC - Al-Ahli Doha
2024-04-06 Al-Shamal SC - Qatar SC

Kurzy a Pravdepodobnosti

Štandardné 1X2 1 X 2
Kurzy 1.39 4.50 5.75
Pravdepodobnosť 49% 26% 25%
1 @ 1.39
Dvojitá šanca 1X X2
Kurzy 1.11 2.75
Pravdepodobnosť 65% 35%
1X @ 1.11
Góly nad/pod 1.5 Nad Pod
Kurzy   1.14 5.25
Pravdepodobnosť   81% 19%
Nad 1.5 @ 1.14
Góly nad/pod 2.5 Nad Pod
Kurzy   1.44 2.55
Pravdepodobnosť   64% 36%
Nad 2.5 @ 1.44
Góly nad/pod 3.5 Nad Pod
Kurzy   2.05 1.66
Pravdepodobnosť   51% 49%
Nad 3.5 @ 2.05
Obidva Tímy Skórujú Áno Nie
Kurzy   1.62 2.15
Pravdepodobnosť   57% 43%
Áno @ 1.62

*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-02-25 16:03. Možné sú zmeny teraz!

Get it on Google Play