Premier League - Saudská Arábia
piatok, 16.03.2012
17:25
17:25

Al-Hilal Riyadh

Al-Ansar Medina
6 - 1
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Riyadh |
| Vonku: | Medina |
| Vzdialenosť: | 719.1 km |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 17:25 (20:25 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 5.25 | 14.00 | 1.01 | 4.25 |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.65 | 2.10 | 2.60 | 1.44 |
Posledné 1 priame stretnutia
| 2011-11-19 | Al-Ansar Medina | 0 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
Al-Hilal Riyadh posledné 12 zápasy
| 2012-03-12 | Al-Raed | 1 - 1 | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-03-07 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | Persepolis |
| 2012-02-14 | Al-Ittihad | 0 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-02-06 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 0 | Al-Qadsiah |
| 2012-02-02 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 1 | Al-Faisaly |
| 2012-01-19 | Al-Ahli Jeddah | 1 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-01-11 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | Al-Taawoun |
| 2012-01-04 | Al-Shabab | 0 - 0 | Al-Hilal Riyadh |
| 2011-12-31 | Al-Hilal Riyadh | 3 - 1 | Hajer Club |
| 2011-12-26 | Al-Hilal Riyadh | 1 - 1 | Al-Ittihad |
| 2011-12-15 | Al-Ettifaq | 2 - 2 | Al-Hilal Riyadh |
| 2011-12-09 | Al-Hilal Riyadh | 2 - 1 | Najran SC |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 6 | 1 | 10 | 5 | 2 | |
| 42% | 50% | 8% | 83% | 42% | 17% |
Al-Ansar Medina posledné 12 zápasy
| 2012-03-02 | Al-Ansar Medina | 2 - 1 | Al-Faisaly |
| 2012-02-14 | Al-Nassr Riyadh | 4 - 1 | Al-Ansar Medina |
| 2012-02-09 | Al-Ansar Medina | 2 - 1 | Al-Taawoun |
| 2012-02-01 | Al-Ettifaq | 1 - 1 | Al-Ansar Medina |
| 2012-01-18 | Al-Ansar Medina | 1 - 3 | Al-Ittihad |
| 2012-01-11 | Al-Ansar Medina | 0 - 2 | Hajer Club |
| 2012-01-04 | Al-Qadsiah | 2 - 1 | Al-Ansar Medina |
| 2011-12-29 | Al-Ahli Jeddah | 5 - 1 | Al-Ansar Medina |
| 2011-12-25 | Al-Ansar Medina | 0 - 2 | Al-Nassr Riyadh |
| 2011-12-15 | Najran SC | 2 - 1 | Al-Ansar Medina |
| 2011-12-08 | Al-Ansar Medina | 0 - 2 | Al-Shabab |
| 2011-12-02 | Al-Raed | 3 - 2 | Al-Ansar Medina |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 12 | 8 | 4 | |
| 17% | 8% | 75% | 100% | 67% | 33% |
Tabuľka Premier League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Shabab | 22 | +30 | 56 |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 21 | +31 | 52 |
| 3 | Al-Hilal Riyadh | 21 | +23 | 47 |
| 4 | Al-Ettifaq | 21 | +16 | 42 |
| 5 | Al-Fateh | 22 | +3 | 36 |
| 6 | Al-Ittihad | 22 | +13 | 31 |
| 7 | Al-Nassr Riyadh | 22 | -2 | 28 |
| 8 | Najran SC | 22 | -13 | 26 |
| 9 | Al-Faisaly | 22 | -8 | 20 |
| 10 | Hajer Club | 21 | -21 | 20 |
| 11 | Al-Raed | 21 | -10 | 19 |
| 12 | Al-Qadsiah | 21 | -13 | 16 |
| 13 | Al-Taawoun | 21 | -17 | 15 |
| 14 | Al-Ansar Medina | 21 | -32 | 7 |
Chronológia zápasov v lige
| Al-Hilal Riyadh | |
| Al-Ansar Medina | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Al-Hilal Riyadh | Al-Ansar Medina |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Shabab | 0 - 2 | |
| 2 | Al-Ahli Jeddah | 4 - 0 | 5 - 1 |
| 3 | Al-Hilal Riyadh | - | |
| 4 | Al-Ettifaq | 1 - 1 | |
| 5 | Al-Fateh | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Al-Ittihad | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Al-Nassr Riyadh | 4 - 1 | |
| 8 | Najran SC | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Al-Faisaly | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Hajer Club | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Al-Raed | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 12 | Al-Qadsiah | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Al-Taawoun | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 14 | Al-Ansar Medina | - |
Pozícia v lige
| Al-Hilal Riyadh | Al-Ansar Medina | |
| Pozícia | 3 | 14 |
| Body | 47 | 7 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 3 | 14 |
| Body | 23 | 1 |
Forma v lige
| Al-Hilal Riyadh | Al-Ansar Medina | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
14
5 2 |
2
1 18 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
7
2 1 |
0
1 10 |
Góly v lige
| Al-Hilal Riyadh | Al-Ansar Medina | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
41
18 |
15
47 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
21
9 |
10
28 |
Celková štatistika pre Premier League
| Zápasy (150) | |
| Víťazstva doma | 40% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 37% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (449) | |
| Góly na zápas | 2.99 |
| Góly doma na zápas | 1.48 |
| Góly vonku na zápas | 1.51 |
| Domáci tím skóroval v | 76% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 78% |
| Obidva Tímy Skórujú | 58% |
| Nad 1.5 | 80% |
| Nad 2.5 | 55% |
| Nad 3.5 | 33% |
Al-Hilal Riyadh ďalšie 6 zápasy
| 2012-03-21 | Al-Gharafa | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-03-25 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Nassr Riyadh |
| 2012-03-29 | Al-Fateh | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-04-04 | Al-Shabab Dubai | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-04-08 | Najran SC | - | Al-Hilal Riyadh |
| 2012-04-14 | Al-Hilal Riyadh | - | Al-Ettifaq |
Al-Ansar Medina ďalšie 6 zápasy
| 2012-03-23 | Al-Ansar Medina | - | Al-Fateh |
| 2012-03-31 | Al-Ansar Medina | - | Al-Raed |
| 2012-04-04 | Al-Ansar Medina | - | Al-Fateh |
| 2012-04-08 | Al-Shabab | - | Al-Ansar Medina |
| 2012-04-18 | Al-Ansar Medina | - | Najran SC |
| 2013-03-12 | Al-Ansar Medina | - | Arbil |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.18 | 5.25 | 14.00 |
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.01 | 4.25 |
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.65 | 2.10 | |
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.60 | 1.44 | |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2012-03-16 16:01. Možné sú zmeny teraz!
