Prípravné zápasy
streda, 24.01.2024
13:00
Admira Wacker
(Rakúsko)
TSV Hartberg
(Rakúsko)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informácia |
| Mesto |
| Doma: |
Modling |
| Vonku: |
Hartberg |
| Vzdialenosť: |
92.5 km |
Kurzy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
4.00 |
1.57 |
2 |
|
|
|
2.25 |
1.19 |
| 28% |
30% |
42% |
1.57 |
|
|
|
26% |
74% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
4.97 |
|
|
|
1.49 |
2.40 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
| 81% |
19% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
41% |
59% |
Posledné 12 priame stretnutia
|
2023-09-27 |
Admira Wacker
|
0 - 0 |
TSV Hartberg
|
|
2022-04-23 |
Admira Wacker
|
1 - 3 |
TSV Hartberg
|
|
2022-04-16 |
TSV Hartberg
|
1 - 2 |
Admira Wacker
|
|
2022-02-13 |
TSV Hartberg
|
1 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2021-09-18 |
Admira Wacker
|
1 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2021-05-15 |
TSV Hartberg
|
2 - 0 |
Admira Wacker
|
|
2021-04-17 |
Admira Wacker
|
0 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2021-03-06 |
TSV Hartberg
|
2 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2020-11-28 |
Admira Wacker
|
2 - 3 |
TSV Hartberg
|
|
2019-11-03 |
Admira Wacker
|
0 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2019-08-03 |
TSV Hartberg
|
4 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2019-05-25 |
TSV Hartberg
|
3 - 1 |
Admira Wacker
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
9 |
6 |
4 |
| 8% |
25% |
67% |
|
75% |
50% |
33% |
Admira Wacker posledné 12 zápasy
|
2023-12-01 |
SV Stripfing
|
0 - 4 |
Admira Wacker
|
|
2023-11-25 |
Admira Wacker
|
1 - 3 |
SW Bregenz
|
|
2023-11-17 |
Admira Wacker
|
2 - 1 |
Rapid Viedeň
|
|
2023-11-10 |
First Vienna
|
2 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2023-11-03 |
Admira Wacker
|
1 - 0 |
Lafnitz
|
|
2023-10-27 |
DSV Leoben
|
3 - 2 |
Admira Wacker
|
|
2023-10-20 |
Admira Wacker
|
0 - 0 |
Grazer AK
|
|
2023-10-08 |
Liefering
|
1 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2023-09-30 |
Kapfenberg
|
1 - 1 |
Admira Wacker
|
|
2023-09-27 |
Admira Wacker
|
0 - 0 |
TSV Hartberg
|
|
2023-09-22 |
Admira Wacker
|
2 - 2 |
Sankt Polten
|
|
2023-09-15 |
FAC Viedeň
|
3 - 2 |
Admira Wacker
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
9 |
7 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
75% |
58% |
42% |
TSV Hartberg posledné 12 zápasy
|
2024-01-20 |
Dunajská Streda
|
1 - 0 |
TSV Hartberg
|
|
2024-01-17 |
Sankt Polten
|
3 - 3 |
TSV Hartberg
|
|
2023-12-10 |
TSV Hartberg
|
2 - 0 |
Wolfsberger AC
|
|
2023-12-04 |
A. Klagenfurt
|
1 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2023-11-25 |
RB Salzburg
|
3 - 2 |
TSV Hartberg
|
|
2023-11-11 |
TSV Hartberg
|
1 - 0 |
Rapid Viedeň
|
|
2023-11-05 |
TSV Hartberg
|
3 - 2 |
Blau-Weiss Linz
|
|
2023-11-01 |
TSV Hartberg
|
1 - 1 |
RB Salzburg
|
|
2023-10-29 |
A. Lustenau
|
0 - 4 |
TSV Hartberg
|
|
2023-10-21 |
Sturm Graz
|
2 - 1 |
TSV Hartberg
|
|
2023-10-13 |
TSV Hartberg
|
2 - 1 |
Domžale
|
|
2023-10-07 |
TSV Hartberg
|
3 - 0 |
WSG Wattens
|
| V |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
33% |
Admira Wacker ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-28 |
Haladas
|
- |
Admira Wacker
|
|
2024-02-16 |
Admira Wacker
|
- |
SV Stripfing
|
|
2024-02-25 |
Admira Wacker
|
- |
SV Ried
|
|
2024-03-03 |
Horn
|
- |
Admira Wacker
|
|
2024-03-09 |
Admira Wacker
|
- |
Dornbirn 1913
|
|
2024-03-15 |
Amstetten
|
- |
Admira Wacker
|
TSV Hartberg ďalšie 6 zápasy
|
2024-01-27 |
Spartak Trnava
|
- |
TSV Hartberg
|
|
2024-01-31 |
TSV Hartberg
|
- |
Bravo
|
|
2024-02-03 |
TSV Hartberg
|
- |
Rukh Vynnyky
|
|
2024-02-10 |
Austria Viedeň
|
- |
TSV Hartberg
|
|
2024-02-18 |
TSV Hartberg
|
- |
LASK Linz
|
|
2024-02-24 |
Altach
|
- |
TSV Hartberg
|
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kurzy |
4.33 |
4.00 |
1.57 |
| Pravdepodobnosť |
28% |
30% |
42% |
|
2 @ 1.57 |
| Dvojitá šanca |
1X |
X2 |
| Kurzy |
2.25 |
1.19 |
| Pravdepodobnosť |
26% |
74% |
|
X2 @ 1.19 |
| Góly nad/pod 1.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.13 |
4.97 |
| Pravdepodobnosť |
|
81% |
19% |
|
Nad 1.5 @ 1.13 |
| Góly nad/pod 2.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
1.49 |
2.40 |
| Pravdepodobnosť |
|
62% |
38% |
|
Nad 2.5 @ 1.49 |
| Góly nad/pod 3.5 |
Nad |
Pod |
| Kurzy |
|
2.20 |
1.58 |
| Pravdepodobnosť |
|
41% |
59% |
|
Pod 3.5 @ 1.58 |
| Obidva Tímy Skórujú |
Áno |
Nie |
| Kurzy |
|
1.57 |
2.25 |
| Pravdepodobnosť |
|
59% |
41% |
|
Áno @ 1.57 |
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-24 12:03. Možné sú zmeny teraz!