A-League - Austrália
pondelok, 08.01.2024
08:45
08:45

Adelaide Utd

Macarthur
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informácia | |
|---|---|
| Mesto | |
| Doma: | Adelaide |
| Vonku: | Sydney |
| Vzdialenosť: | 1 162.1 km |
| Štadión | |
| Štadión: | Hindmarsh |
| Kapacita: | 17 000 (15 500) |
| Fotografie: | Google maps (mapa) |
| Čas spustenia | |
| Hodina: | 08:45 (19:15 miestny čas) |
Kurzy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 4.33 | 4.20 | 12 | 1.22 | 2.05 | |||
| 41% | 21% | 38% | 1.20 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.11 | 6.50 | 1.40 | 2.88 | 2.00 | 1.80 | ||||||
| 89% | 11% | 60% | 40% | 43% | 57% |
Posledné 7 priame stretnutia
| 2023-12-04 | Macarthur | 4 - 3 | Adelaide Utd |
| 2023-01-20 | Adelaide Utd | 1 - 0 | Macarthur |
| 2022-10-16 | Macarthur | 2 - 0 | Adelaide Utd |
| 2022-04-08 | Adelaide Utd | 1 - 0 | Macarthur |
| 2022-02-19 | Macarthur | 4 - 1 | Adelaide Utd |
| 2021-04-14 | Adelaide Utd | 3 - 1 | Macarthur |
| 2021-02-12 | Macarthur | 4 - 0 | Adelaide Utd |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 4 | 5 | 4 | 4 | |
| 43% | 0% | 57% | 71% | 57% | 57% |
Adelaide Utd posledné 12 zápasy
| 2024-01-04 | Adelaide Utd | 2 - 2 | Wellington Ph. |
| 2023-12-30 | Melbourne Vict. | 2 - 0 | Adelaide Utd |
| 2023-12-22 | Adelaide Utd | 3 - 1 | Newcastle Jets |
| 2023-12-15 | WS Wanderers | 1 - 0 | Adelaide Utd |
| 2023-12-10 | Adelaide Utd | 0 - 2 | Brisbane Roar |
| 2023-12-04 | Macarthur | 4 - 3 | Adelaide Utd |
| 2023-11-26 | Western United | 1 - 3 | Adelaide Utd |
| 2023-11-11 | Adelaide Utd | 1 - 5 | Sydney |
| 2023-11-04 | Melbourne Vict. | 1 - 1 | Adelaide Utd |
| 2023-10-29 | Adelaide Utd | 6 - 0 | Melbourne City |
| 2023-10-20 | Adelaide Utd | 3 - 0 | CC Mariners |
| 2023-08-29 | WS Wanderers | 5 - 1 | Adelaide Utd |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 58% |
Macarthur posledné 12 zápasy
| 2024-01-05 | Macarthur | 1 - 1 | Newcastle Jets |
| 2024-01-01 | WS Wanderers | 3 - 1 | Macarthur |
| 2023-12-23 | Perth Glory | 3 - 2 | Macarthur |
| 2023-12-18 | Macarthur | 0 - 3 | Wellington Ph. |
| 2023-12-09 | Sydney | 0 - 2 | Macarthur |
| 2023-12-04 | Macarthur | 4 - 3 | Adelaide Utd |
| 2023-11-24 | Macarthur | 1 - 1 | Melbourne Vict. |
| 2023-11-12 | Melbourne City | 3 - 3 | Macarthur |
| 2023-11-04 | Macarthur | 1 - 0 | Western United |
| 2023-10-29 | CC Mariners | 1 - 2 | Macarthur |
| 2023-10-21 | Macarthur | 1 - 1 | Brisbane Roar |
| 2023-07-18 | Perth Glory | 0 - 4 | Macarthur |
| V | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Tabuľka A-League
| P | Klub | Z | RG | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Melbourne Vict. | 11 | +11 | 23 |
| 2 | Wellington Ph. | 11 | +6 | 21 |
| 3 | WS Wanderers | 11 | +7 | 18 |
| 4 | Melbourne City | 11 | +5 | 18 |
| 5 | CC Mariners | 11 | +5 | 17 |
| 6 | Macarthur | 11 | -1 | 16 |
| 7 | Sydney | 11 | -3 | 15 |
| 8 | Adelaide Utd | 11 | +3 | 14 |
| 9 | Brisbane Roar | 11 | -8 | 14 |
| 10 | Newcastle Jets | 11 | -2 | 13 |
| 11 | Perth Glory | 11 | -6 | 8 |
| 12 | Western United | 11 | -17 | 6 |
Chronológia zápasov v lige
| Adelaide Utd | |
| Macarthur | |
| Doma | |
| Vonku |
Zápasy doma/vonku
| P | Klub | Adelaide Utd | Macarthur |
|---|---|---|---|
| 1 | Melbourne Vict. | ||
| 2 | Wellington Ph. | 2 - 2 | |
| 3 | WS Wanderers | 3 - 1 | |
| 4 | Melbourne City | 6 - 0 | 3 - 3 |
| 5 | CC Mariners | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Macarthur | - | |
| 7 | Sydney | 1 - 5 | 0 - 2 |
| 8 | Adelaide Utd | - | |
| 9 | Brisbane Roar | 0 - 2 | |
| 10 | Newcastle Jets | 3 - 1 | |
| 11 | Perth Glory | 3 - 2 | |
| 12 | Western United |
Pozícia v lige
| Adelaide Utd | Macarthur | |
| Pozícia | 8 | 6 |
| Body | 14 | 16 |
| Doma | Vonku | |
| Pozícia | 5 | 5 |
| Body | 10 | 7 |
Forma v lige
| Adelaide Utd | Macarthur | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
4
2 5 |
4
4 3 |
| Doma | Vonku | |
|
Víťazstva Remízy Prehry |
3
1 2 |
2
1 2 |
Góly v lige
| Adelaide Utd | Macarthur | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
22
19 |
18
19 |
| Doma | Vonku | |
|
Strelené góly Inkasované góly |
15
10 |
10
10 |
Celková štatistika pre A-League
| Zápasy (66) | |
| Víťazstva doma | 45% |
| Remízy | 23% |
| Víťazstva vonku | 32% |
| Odohrané zápasy | 100% |
| Góly (224) | |
| Góly na zápas | 3.39 |
| Góly doma na zápas | 1.95 |
| Góly vonku na zápas | 1.44 |
| Domáci tím skóroval v | 80% |
| Hosťujúci tím skóroval v | 74% |
| Obidva Tímy Skórujú | 58% |
| Nad 1.5 | 86% |
| Nad 2.5 | 64% |
| Nad 3.5 | 41% |
Adelaide Utd ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-13 | Adelaide Utd | - | Sydney |
| 2024-01-25 | Melbourne City | - | Adelaide Utd |
| 2024-02-03 | Adelaide Utd | - | CC Mariners |
| 2024-02-09 | Adelaide Utd | - | Perth Glory |
| 2024-02-17 | Sydney | - | Adelaide Utd |
| 2024-02-24 | Adelaide Utd | - | WS Wanderers |
Macarthur ďalšie 6 zápasy
| 2024-01-12 | Macarthur | - | Western United |
| 2024-01-18 | Brisbane Roar | - | Macarthur |
| 2024-01-28 | Macarthur | - | Perth Glory |
| 2024-02-04 | Macarthur | - | WS Wanderers |
| 2024-02-10 | Melbourne Vict. | - | Macarthur |
| 2024-02-13 | Macarthur | - | Sabah FA |
Kurzy a Pravdepodobnosti
| Štandardné 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.73 | 4.33 | 4.20 |
| Pravdepodobnosť | 41% | 21% | 38% |
| 12 @ 1.20 | |||
| Dvojitá šanca | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kurzy | 1.22 | 2.05 |
| Pravdepodobnosť | 52% | 48% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Góly nad/pod 1.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.11 | 6.50 | |
| Pravdepodobnosť | 89% | 11% | |
| Nad 1.5 @ 1.11 | |||
| Góly nad/pod 2.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.40 | 2.88 | |
| Pravdepodobnosť | 60% | 40% | |
| Nad 2.5 @ 1.40 | |||
| Góly nad/pod 3.5 | Nad | Pod | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 2.00 | 1.80 | |
| Pravdepodobnosť | 43% | 57% | |
| Pod 3.5 @ 1.80 | |||
| Obidva Tímy Skórujú | Áno | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kurzy | 1.44 | 2.63 | |
| Pravdepodobnosť | 61% | 39% | |
| Áno @ 1.44 | |||
*** Koeficienty sú priemerné hodnoty kalkulované medzi niekoľkými rôznymi bookmakermi a sú platné do okamžiku posledného obnovenia - 2024-01-08 04:03. Možné sú zmeny teraz!
